• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon samostojeća do 310000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj balkon samostojeća do 310000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon samostojeća do 310000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj balkon samostojeća do 310000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.995 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon samostojeća do 310000 eura'
315.000 €
315.000 €
315.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - u staroj gradskoj jezgri prodaje se kamena kuća u nizu, svega 100 m centra i 3 km udaljena od mora. Kuća se prostire na 80 m2 i tri na etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagovaonom i spremište. Na prvom katu smješten je dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr