• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon kvalitetan do 5200 eura/m2 80 - GoHome
  • kuće dobrinj balkon kvalitetan do 5200 eura/m2 80 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon kvalitetan do 5200 eura/m2 80 m2

  • Za upit "kuće dobrinj balkon kvalitetan do 5200 eura/m2 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 310.000 €, 78,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska, šira okolica, dvojna kuća s bazenom i okućnicom izgrađena 2017. godine u mirnom okruženju prirode u okolici Malinske. Stambeni prostor razveden na prizemlje i prvi kat, ukupne površine 78 m2. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, WC-a i natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Poštovani klijenti, predstavljamo vam jednu od ljepših obiteljskih nekretnina na području Krka! Diskretno smješten u zelenilu, ovaj luksuzno koncipiran resort u izgradnji, nudi 13 urbanih Villa sa sveukupno 39 apartmana. Svaka od urbanih Villa sastoji se od 3 apartmana koji nude panoramski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - u staroj gradskoj jezgri prodaje se kamena kuća u nizu, svega 100 m centra i 3 km udaljena od mora. Kuća se prostire na 80 m2 i tri na etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagovaonom i spremište. Na prvom katu smješten je dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
15.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja dvojne kuće površine 80 m2, s prostranom okućnicom površine 450 m2, na mirnoj lokaciji, 3500 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, spavaćom sobom i kupaonicom, prvog kata s kuhinjom s blagovaonom i balkona te potkrovlja s spavaćom sobom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj balkon do 5200 eura/m2 80 m2 (12)
  • kuće dobrinj balkon kvalitetan do 5200 eura/m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me