• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon bazen 160 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj balkon bazen 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon bazen 160 m2

  • Za upit "kuće dobrinj balkon bazen 160 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.799 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 530000 eura (prosječna cijena)
    • do 630000 eura
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon bazen 160 m2'
880.000 €
880.000 €
670.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 160,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj okolica - prodaje se kamena samostojeća villa površine 160 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni hodnik, toalet, spavaću sobu sa vlastitom kupaonicom, kuhinju sa blagovaonom i prostrani dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U slikovitom, mirnom naselju u blizini Dobrinja, na otoku Krku, smjestila se ova autentična kamena vila koja nudi idealan spoj mediteranske tradicije i suvremenog komfora. Vila površine 167 m² prostire se na dvije etaže i nudi sve potrebno za opušteni život ili luksuzni odmor. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,76 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 147,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prekrasna samostojeća kamena vila sa bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Vila se prostire na 147 m2 i dvije etaže. Vila ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, ostavu, garažu, dva balkona na prvom katu i natkrivenu terasu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com