• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje do 3800 eura/ - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje do 3800 eura/ - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje do 3800 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje do 3800 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.514 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s panoramskim pogledom na more! Ova prekrasna nekretnina smjestila se na odličnoj mirnoj lokaciji . Ima 250 m2 stambene površine koja se podijelila na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje s prijateljima i obitelji. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje do 3800 eura/m2'
1.000.000 €
625.000 €
590.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji na OTOKU KRKU, oko 1600 metara od obale, smještena je ova impresivna luksuzna vila površine približno 250 m2, raspoređena na tri etaže, savršeno uklopljena u prirodni mediteranski ambijent. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna vila na otoku Krku, u mjestu Dobrinj, nudi panoramski pogled na more te se nalazi na parceli od 823 m2. Pored vile se nalazi i građevinski teren površine 548 m2. Vila se prostire na tri etaže, ukupne površine 250 m2. U suterenu vile nalazi se prostorija za druženje koja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 574.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće površine 250 m2, na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom te prvog kata s tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji prekrasne samostojeće obiteljske kuće na jedinstvenoj lokaciji, u mjestu Klimno, otok Krk. Pogled na more gotovo sa svake etaže ove nekretnine nešto je posebno, a taj pogled, blizina mora i mirisi mediterana su nešto što ovu nekretninu čine zaista....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj slijepoj ulici u uvali Soline na otoku Krku, na samo 200 metara od mora i najbliže plaže, nalazi se prostrana obiteljska kuća s impresivnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Kuća se prostire na 266 m2 neto površine i izgrađena je na parceli od 670 m2 te objedinjuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, KLIMNO, u ponudi je prekrasna obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more. Smještena u mirnoj slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, ova nekretnina pruža brz i lagan pristup kristalno čistom Jadranu. Kuća ima ukupnu neto površinu od 266 m2 i smještena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Krk, Klimno - prodaja kuće sa okućnicom, blizina mora, oanoramski pogled na more! Posredujemo u prodaji obiteljske kuće u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže.Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2024.,

www.njuskalo.hr

Obiteljska kuća u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže (nekoliko minunta pješice). Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice + studio u prizemlju. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju u okolici Dobrinja na udaljenosti od 3 km od mora, smještena je prostrana kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina se prostire na 280 m² stambene površine i sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 283,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Vila koja nadmašuje sva očekivanja: Oaza s bazenom, ljetnom kuhinjom i apartmanom Na otoku Krku, jednom od najljepših hrvatskih otoka, poznatom po svojoj prirodnoj ljepoti i bogatoj povijesti, smjestila se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i vrhunske....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 20)