• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje Najnovije - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s panoramskim pogledom na more! Ova prekrasna nekretnina smjestila se na odličnoj mirnoj lokaciji . Ima 250 m2 stambene površine koja se podijelila na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje s prijateljima i obitelji. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s okućnicom i bazenom na mirnoj lokaciji okružena zelenilom! Na parceli od cca 1100 m2 smjestila se ova kuća uređena u rustikalnom stilu. Kuća je podijeljena na etažu prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, spavaća soba te veliki open....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji na OTOKU KRKU, oko 1600 metara od obale, smještena je ova impresivna luksuzna vila površine približno 250 m2, raspoređena na tri etaže, savršeno uklopljena u prirodni mediteranski ambijent. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova prekrasna vila na otoku Krku, u mjestu Dobrinj, nudi panoramski pogled na more te se nalazi na parceli od 823 m2. Pored vile se nalazi i građevinski teren površine 548 m2. Vila se prostire na tri etaže, ukupne površine 250 m2. U suterenu vile nalazi se prostorija za druženje koja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 574.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće površine 250 m2, na mirnoj lokaciji, 2000 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom sobom, kupaonicom, spremištem i natkrivenom terasom te prvog kata s tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 251,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
06.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u okolici Dobrinja: Samostojeća kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je predivna mediteranska samostojeća villa smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku. Vila se prostire na dvije etaže s ukupnom stambenom površinom od 251 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2024.,

www.njuskalo.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj balkon 270 m2 što manje (74)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.