• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 260 m2 što manje samostojeća s - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 260 m2 što manje samostojeća s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 260 m2 što manje samostojeća samostojeća

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 260 m2 što manje samostojeća samostojeća" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.203 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća kuća s velikim potencijalom U suterenu kuće nalazi se konoba, WC, stojarnica, šterna, ljetna kuhinja i radionica s posebnim ulazom. Suteren je prizemljem povezan unutarnjim i vanjskim stepeništem. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s okućnicom i bazenom na mirnoj lokaciji okružena zelenilom! Na parceli od cca 1100 m2 smjestila se ova kuća uređena u rustikalnom stilu. Kuća je podijeljena na etažu prizemlje i kat. U prizemlju kuće nalazi se ulazni hodnik, kupaonica, spavaća soba te veliki open....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon 260 m2 što manje samostojeća samostojeća'
315.000 €
315.000 €
1.190.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna samostojeća kuća, ukupne stambene površine 159 m2, nalazi se u okolici Dobrinja. Kuću sačinjavaju tri stambene jedinice u nizu, smještene na dvije etaže, od kojih dvije imaju 80 m2, a jedna 95 m2. U prizemlju svake jedinice nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Klimno, prodaja, samostojeća kuća, sa 3 stambene jedinice, 200 metara od mora i plaže. Ova moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća s ukupno tri stambene jedinice, ima ukupnu neto površinu od 266m2 i panoramski pogled na more, sagrađena je na zemljištu površine 676 m² na mirnoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj slijepoj ulici u uvali Soline na otoku Krku, na samo 200 metara od mora i najbliže plaže, nalazi se prostrana obiteljska kuća s impresivnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Kuća se prostire na 266 m2 neto površine i izgrađena je na parceli od 670 m2 te objedinjuje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

**Obiteljska kuća s panoramskim pogledom na more - Klimno, otok Krk** Na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, samo 200 metara od mora i najbliže plaže, smještena je ova prekrasna obiteljska kuća koja se prostire na 266 m² neto površine. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža spektakularan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji prekrasne samostojeće obiteljske kuće na jedinstvenoj lokaciji, u mjestu Klimno, otok Krk. Pogled na more gotovo sa svake etaže ove nekretnine nešto je posebno, a taj pogled, blizina mora i mirisi mediterana su nešto što ovu nekretninu čine zaista....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Krk, Klimno - prodaja kuće sa okućnicom, blizina mora, oanoramski pogled na more! Posredujemo u prodaji obiteljske kuće u Klimnu na otoku Krku s prekrasnim panoramskim pogledom na uvalu Soline i Crikvenicu. Smještena na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, 200 m od mora i najbliže plaže.Kuća....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom okruženju u okolici Dobrinja na udaljenosti od 3 km od mora, smještena je prostrana kuća idealna za veću obitelj ili kao investicija za turistički najam. Nekretnina se prostire na 280 m² stambene površine i sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 619.000 €, 280,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica Dobrinja - prodaje se samostojeća kuća površine 280 m2 sa dvije odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, četiri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, od kojih dvije imaju izlaz na zajedničku natkrivenu terasu i okućnicu, dok preostale....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan