• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 240 m2 samostojeća - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 240 m2 samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 240 m2 samostojeća

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 240 m2 samostojeća" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.098 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 230,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KRAS - 4 stambene jedinice na rubu zelene zone Na prodaju je kuća u mjestu Kras, na otoku Krku, smještena na zemljištu površine 800 m2. Prodaje se kuća kao cjelina, uz mogućnost kupovine i jedne polovice, prilika za investiciju! Dvojna kuća u visokoj roh-bau fazi, sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 250,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otkrijte čar života u novoj samostojećoj kući smještenoj u mirnom okruženju Uvale Soline. Ova prostrana nekretnina, izgrađena 2024. godine, nudi udobnost i luksuz na 250 m2 korisne površine, smještena na parceli od 400 m2. Kuća se može pohvaliti sa velikim open space prostorom, četiri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj balkon 240 m2 samostojeća'
1.190.000 €
625.000 €
315.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 239,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj,centar, samostojeća kuća sa panoramskim pogledom, na dobroj lokaciji. Samostojeća kuća od 239 m2 se sastoji od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika konoba za druženja, toalet, šterna, ljetna kuhinja,manji prostor te radiona s posebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 250,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća kuća sa bazenom na mirnoj lokaciji!! Samostojeća kuća ukupne površine od 200m2 i uređene okućnice od 960m2 izgrađena je 2016 godine. Kuća je katnosti prizemlje i kat te se sastoji od ulaznog hodnika, ostave, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, blagovaone....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 575.000 €, 230,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA S BAZENOM U MIRNOM DJELU Prodajemo kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća veličine 230m2 se prostire na okućnici od 1200m2 gdje se smjestio bazen veličine 3,5m x 8,4m te parking za više automobila. Prizemlje se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 227,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća u mjestu Dobrinj sa lijepim pogledom, mirna lokacija? Kuća ima 227 m2 stambene površine podijeljena na tri sprata..veliki balkon od 25 m2 sa kojeg se pruža pogled na prirodu i okolna mjesta.. četiri spavaće sobe, blagavaona, konoba od 30 m2 , ostava za alat , i okućnica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRAS, DOBRINJ, u ponudi su tri kuće u nizu sa zajedničkim bazenom, nalaze se na mirnoj i lijepoj lokaciji. Tri stambene jedinice na dvije etaže, jedna površine 95 m2, a dvije 80 m2. Svaka sa zasebnim ulazom. Prizemlje: kupaona, kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom s kaminom i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U srcu mirnog mjesta na OTOKU KRKU, u općini Dobrinj, smjestio se jedinstven objekt koji nudi tri zasebne stambene jedinice s privatnim bazenom, idealan za obiteljski odmor, turistički najam ili investiciju. Kuće su građene u nizu, svaka na dvije etaže, s odvojenim ulazima za maksimalnu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Namješteno, Novouređeno, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa, Više parkirnih mjesta,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 255,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna samostojeća kuća, ukupne stambene površine 159 m2, nalazi se u okolici Dobrinja. Kuću sačinjavaju tri stambene jedinice u nizu, smještene na dvije etaže, od kojih dvije imaju 80 m2, a jedna 95 m2. U prizemlju svake jedinice nalazi se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 223,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U krasnom krčkom selu Polje prodajemo dvojnu kuću sa 4 apartmana u mirnom obiteljskom okruženju. U prizemlju imamo dva apartmana: apartman "1" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonica, 2 spavaće sobe, terasa), apartman "2" (kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, kuća s bazenom i velikom uređenom okućnicom. Površina kuće je 260m2 a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, terase i natkrivenog balkona na katu. Opremljena je s dimnjakom, klima uređajem marke Daikin i podnim grijanjem a ima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com