• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 240 m2 bazen Najnovije - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 240 m2 bazen Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 240 m2 bazen Najnovije

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 240 m2 bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.450.000 €, 232,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Šilo - nova suvremena luksuzna vila s grijanim bazenom, 150 m od mora! Projektirana prema najvišim standardima, vila površine 232 m² podijeljena je na prizemlje i kat te se nalazi na parceli površine 706 m² s otvorenim pogledom na more. Prizemlje vile čini prostrani open space prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 226,78 m2 cca 6570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Šilo - na prodaju moderna kuća za odmor u novogradnji s pogledom na more. Vila površine 226.78 m² nalazi se na parceli površine 706 m², i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze hodnik, strojarnica, WC, kuhinja, smočnica, blagovaona s dnevnim boravkom i natkrivena terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 900.000 €, 240,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća - novogradnja na otoku Krku, smještena na parceli od 660m2. Planirani završetak radova je ljeto 2025. godine. Nalazi se u mirnom dijelu otoka, okružena kućama i blizu svih potrebnih sadržaja poput trgovina, restorana i plaža. Kuća je koncpirana kao dvoetažni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠILO, OTOK KRK U ponudi je samostojeća kuća, na odličnoj lokaciji, mirno okruženje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, s ukupno 5 apartmana, 2 apartmana na prizemlju (studio + dvosobni), 3 apartmana na katu (studio + 2 jednosobna). Svaki apartman ima balkon i terasu, idealna situacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 231,77 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prekrasna luksuzna kuća s bazenom u okolici Dobrinja! Sastoji se od prizemlja i prvog kate te ima tri stambene jedinice u nizu, što znači da je svaki stan dvoetažan. Svaki stan ima zaseban ulaz te se svaki sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, izbe, kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se prekrasna villa s panoramskim pogledom na more! Ova prekrasna nekretnina smjestila se na odličnoj mirnoj lokaciji . Ima 250 m2 stambene površine koja se podijelila na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje s prijateljima i obitelji. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ova prekrasna vila na otoku Krku, u mjestu Dobrinj, nudi panoramski pogled na more te se nalazi na parceli od 823 m2. Pored vile se nalazi i građevinski teren površine 548 m2. Vila se prostire na tri etaže, ukupne površine 250 m2. U suterenu vile nalazi se prostorija za druženje koja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Ova lijepa kuća smjestila se oko 1600 m od mora na mirnoj lokaciji. Ima oko 250 m2 koji su se raspodijelili na tri etaže. U suterenu se nalazi prostorija za druženje i igru, a ovisno o želji može dobiti i neku drugu namjenu.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more Na mirnoj lokaciji na OTOKU KRKU, oko 1600 metara od obale, smještena je ova impresivna luksuzna vila površine približno 250 m2, raspoređena na tri etaže, savršeno uklopljena u prirodni mediteranski ambijent. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna polovica dvojne kuće ? luksuzan višeetažni stan ukupne površine 230m2 s bazenom, garažom i okućnicom od cca 200m2. Ova nekretnina novije gradnje prostire se na tri etaže (prizemlje + 2 kata) i nudi sve pogodnosti suvremenog stanovanja, idealna za one koji traže....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj balkon 240 m2 bazen (102)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr