• GoHome Professional
kuće dobrinj balkon 170 m2 do 74000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj balkon 170 m2 do 74000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj balkon 170 m2 do 74000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj balkon 170 m2 do 74000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na parceli od 630 m2 smjestila se nova luksuzna villa površine 184 m2 na dvije etaže. U prizemlju ville nalazi se spavaća soba s vlastitom kupaonicom,garderoba,toalet,prostrani dnevni boravak,blagovaonica i kuhinja. Iz kuhinje i dnevnog boravka je izlaz na terasu i dvorište. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U slikovitom, mirnom naselju u blizini Dobrinja, na otoku Krku, smjestila se ova autentična kamena vila koja nudi idealan spoj mediteranske tradicije i suvremenog komfora. Vila površine 167 m² prostire se na dvije etaže i nudi sve potrebno za opušteni život ili luksuzni odmor. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.000.000 €, 177,00 m2 cca 5650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novouređena kuća, ukupne stambene površine 177 m2, nalazi se u okolici Šila. Sastoji se od tri apartmana s posebnim ulazom, u prizemlju i na prvom katu. U prizemlju se nalazi jedan studio apartman s kupaonicom i natrivenom terasom. Drugi apartman se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj balkon 170 m2 (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni