• GoHome Professional
kuće dobrinj atraktivno barem 150 m2 do 3000 eura/ - GoHome
  • kuće dobrinj atraktivno barem 150 m2 do 3000 eura/ - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj atraktivno barem 150 m2 do 3000 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj atraktivno barem 150 m2 do 3000 eura/m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.374 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u slikovitoj okolici Dobrinja, smjestila se ova atraktivna samostojeća kuća, savršena za sve koji traže spoj privatnosti, prirode i udobnosti mediteranskog života. Kuća ukupne stambene površine 160 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat. Svaka etaža nudi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 895.000 €, 300,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.dogma-nekretnine.com

Atraktivna vila s potpuno opremljenim sadržajima za savršen odmor ili život Na prodaju je prekrasna atraktivna vila koja nudi sve potrebne sadržaje za idealan odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Ova luksuzna nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i stila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj atraktivno barem 150 m2 do 3000 eura/m2'
786.000 €
786.000 €
1.600.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 230,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu otoka Krka, u okolici Dobrinja, smještena je atraktivna samostojeća kuća ukupne površine 230 m², s prekrasno uređenom okućnicom od 1119 m². Izgrađena 2016. godine, ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju udobnosti, kvalitete i mediteranskog ambijenta. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 320,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća na otoku Krku blizina Malinske Na prodaju je atraktivna dvojna kuća ukupne površine 314 m, smještena u mirnom dijelu otoka Krka, u blizini poznatog turističkog središta Malinska. Kuća se nalazi na uređenoj okućnici od 500 m, koja nudi potpunu privatnost i prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 517,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more ? idealno za vilu ili stambeni objekt s tri jedinice Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno na iznimno mirnoj lokaciji s prekrasnim, otvorenim pogledom na more. Teren je pogodan za gradnju obiteljske vile s bazenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 153.000 €, 451,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 451 m2, smješteno svega 2,5 km od mora i centra Solina. Zemljište dolazi s već ishođenom građevinskom dozvolom za izgradnju moderne obiteljske kuće s pomoćnom građevinom i bazenom u okućnici. Prema projektu, kuća se prostire....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com