• GoHome Professional
kuće dobrinj 200 m2 novogradnja - GoHome
  • kuće dobrinj 200 m2 novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 200 m2 novogradnja

  • Za upit "kuće dobrinj 200 m2 novogradnja" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.890 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 200 m2 novogradnja'
750.000 €
750.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 986.000 €, 216,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u okolici Dobrinja prodajemo prekrasnu kamenu kuću katnosti P+1, ukupne površine 216 m2. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji koja osvaja na prvi pogled! Nekretnina se ističe vrhunskom izvedbom, pažljivo biranim materijalima te elegantnim rustikalnim stilom koji dodatno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?