• GoHome Professional
kuće dobrinj 200 m2 što veće samostojeća do 3400 e - GoHome
  • kuće dobrinj 200 m2 što veće samostojeća do 3400 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 200 m2 što veće samostojeća do 3400 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 200 m2 što veće samostojeća do 3400 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.702 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 467.000 €, 204,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, 70m do mora nudi se dvojna kuća, ukupne površine 204m2, kroz 4 etaže U suterenu je kuhinja, blagovaonica i dva spremišta. Unutarnje stepenice vode u prizemlje, gdje su dvije spavaće sobe, kupaonica i terasa. Na prvom katu je dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica, te balkon....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 200 m2 što veće samostojeća do 3400 eura/m2'
675.000 €
450.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s četiri turistička apartmana i 700 m² okućnice. Svaki apartman ima zaseban ulaz, a na raspolaganju je dovoljno parkirnih mjesta. **Detalji kuće:** - 4 turistička apartmana - 700 m² okućnice - Zasebni ulazi za svaki apartman - Dovoljno parkirnih mjesta - Mirno okruženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća sa tri zasebna apartmana,na dobroj lokaciji sa panoramskim pogledom na more. Sastoji se od dva jednosobna stana u prizemlju te velikog dvosobnog sa dnevnim boravkom na katu.Okućnica potpuno popločana unutar koje je i smješten bazen te parkiralište za više automobila.Velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 660.000 €, 193,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna, samostojeća kuća stambene površine 193 m2 smještena na veoma mirnoj lokaciji na otoku Krku. Nekretnina se smjestila u okolici Dobrinja te se proteže na tri etaže prizemlje, prvi kat i potkrovlje. Prizemlje obuhvaća hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 185,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće s bazenom koja je izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća ima stambeni prostor površine 185 m2, a proteže se na dvije etaže i sastoji se od četiri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,76 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr