• GoHome Professional
kuće dobrinj 190 m2 novogradnja - GoHome
  • kuće dobrinj 190 m2 novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 190 m2 novogradnja

  • Za upit "kuće dobrinj 190 m2 novogradnja" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.784 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus Nekretnine d.o.o. nude vam na prodaju ovu luksuzno opremljenu Mediteransku Vilu sa grijanim bazenom, smještenu na mirnoj lokaciji u unutrašnjosti otoka Krka, orijentiranu prema suncu i zelenilu kroz cijelu godinu. LOKACIJA: Otok Krk pripada Kvarnerskoj skupini otoka smještenoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 184,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u novogradnji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Kuća stambene površine 137,70 m² proteže se na dvije etaže. U prizemlju je ulazni hodnik, WC, strojarnica, spavaća soba s kupaonicom i kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 190 m2 novogradnja'
750.000 €
750.000 €
690.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , kuća mediteranskog stila s bazenom, novogradnja! U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se novogradnja iznimne kvalitete. Vila se proteže kroz dvije etaže, prizemlje i prvi kat. Tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu nalaze se na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 959.000 €, 180,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja ? samostojeća kuća od 180m2 s bazenom i pogledom na more. Ova kuća je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom radova krajem 2024./ početkom 2025. godine. Prodaje se po sistemu ?ključ u ruke?. U prizemlju kuće će biti prostrani dnevni boravak s ugodnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 178,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je novogradnja - moderna vila s bazenom u okolici Dobrinja. Vila je koncipirana kao dvoetažni stan (prizemlje i kat), površine 178 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te kupaonica. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 176,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Klimno, prodaje se dvojna kuća u izgradnji. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti dnevni prostor od 48 m2 koji uključuje dnevni boravak, kuhinju i iblagavaonicu. Iz istog se izlazi na terasu površine 28 m2. U prizemlju se nalazi i jedna spavaća soba sa kupaonicom,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more