• GoHome Professional
kuće dobrinj 190 m2 najnovije do 3400 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj 190 m2 najnovije do 3400 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 190 m2 najnovije do 3400 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 190 m2 najnovije do 3400 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 660.000 €, 193,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna, samostojeća kuća stambene površine 193 m2 smještena na veoma mirnoj lokaciji na otoku Krku. Nekretnina se smjestila u okolici Dobrinja te se proteže na tri etaže prizemlje, prvi kat i potkrovlje. Prizemlje obuhvaća hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 175,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja samostojeće kuće na otoku Krku. Nekretnine Dobrinj Na prodaju je samostojeća kuća izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja koja pruža mirnu ljetnu idilu otoka Krka. Kuća ima stambeni prostor površine 175m2, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 185,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja samostojeće kuće s bazenom koja je izgrađena na velikoj parceli površine preko 1100m2. Kuća ima stambeni prostor površine 185 m2, a proteže se na dvije etaže i sastoji se od četiri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 180,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna samostojeca kuca novoizgradena, sastoji se od prizemlja i kata, povrsine 167m2, na parceli od 650m2!! Prizemlje se sastoji od jedne spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom, kupaonice, ostave, terase i prostrane okucnice na kojoj se nalazi bazen!! Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 180,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju samostojeća kuća površine 180 m² na parceli od 600 m², smještena u mirnom okruženju zelenila u mjestu Gostinjac na otoku Krku.Kuća se sastoji od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te kupaonica. Na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 545.000 €, 180,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, prodaje se kuća, svega 3 km od Malinske i 8 km od Čižića i mora prema Crikvenici. Kuća se nalazi na 250 m nadmorske visine u mirnom okruženju s prekrasnim pogledima. U selu postoji mala trgovina, dok su veliki supermarketi i benzinska postaja udaljeni samo 1 km. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.indomio.hr

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj 190 m2 do 3400 eura/m2 (121)
  • kuće dobrinj 190 m2 najnovije (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)