• GoHome Professional
kuće dobrinj 190 m2 što manje hidromasažna kada - GoHome
  • kuće dobrinj 190 m2 što manje hidromasažna kada - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 190 m2 što manje hidromasažna kada

  • Za upit "kuće dobrinj 190 m2 što manje hidromasažna kada" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.801 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 184,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, RASOPASNO - Obiteljska kuća, novogradnja u blizini mora! Posredujemo u prodaji predivne obiteljske kuće u Rasopasnu u blizini Malinske. Kuća je izgrađena 2024. godine i nalazi se u blizini mora, a opet na mirnoj lokaciji! Izgrađena na lijepoj, prostranoj parceli ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 190 m2 što manje hidromasažna kada'
Na upit
985.000 €
985.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto površinom od 197 m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom te prostran dnevni boravak s izlazom na veliku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m od mora, prodaje se novoizgrađena luksuzna kuća koja objedinjuje vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i potpunu udobnost življenja. Kuća ukupne neto površine 197 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat ? te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 198,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RASOPASNO, DOBRINJ, u ponudi je samostojeća kuća s prostranom okućnicom, novogradnja. Samostojeća kuća nalazi se na parceli površine 657 m2. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja međusobno povezanih unutarnjim stubištem, stambene površine 198m2, te prostrane okućnice....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 947.500 €, 200,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja novu kamenu kuću s bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Solina. Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 200m2 a izgrađena je na čestici površine 436m2. Prostire se na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me