• GoHome Professional
kuće dobrinj 180 m2 vrt što skuplje - GoHome
  • kuće dobrinj 180 m2 vrt što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 180 m2 vrt što skuplje

  • Za upit "kuće dobrinj 180 m2 vrt što skuplje" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.515 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 400000 eura
    • do 500000 eura (prosječna cijena)
    • do 600000 eura
    • do 5000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 999.000 €, 167,00 m2 cca 5980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK - Mediteranska vila sa bazenom i velikom okućnicom U malom i mirnom mjestu u okolici Dobrinja, smjestila se ova prekrasna kamena vila sa grijanim bazenom i velikom okućnicom. Izgrađena je na terenu od 930 m2 a stambena površina iznosi 167 m2 i proteže se na dvije etaže. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 188,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u mirnom dijelu otoka s bazenom i pogledom na more! Kuća se gradi u prekrasnom okruženju u blizini Dobrinja na otoku Krku. S ovom nekretninom, pružamo vam priliku da uživate u miru i ljepoti prirode, udaljeni od gradske vreve, dok istovremeno imate blizinu mora i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 180 m2 vrt što skuplje'
675.000 €
880.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 168,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, villa s bazenom na mirnoj lokaciji U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka prodaje se villa stambene površine 168 m2, sagrađena na parceli od 842 m2. Stambeni dio ville obuhvaća prizemlje i kat. U prizemlju je ulazni hodnik, spavaća soba s kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća villa s grijanim bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Na prodaju je nova autohtona kamena villa koja se smjestila u mirnom mjestu u okolici Dobrinja. Okružena zelenilom i prirodom, udaljena od gradske buke i vreve i u blizini raznih biciklističkih staza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 685.000 €, 185,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu prekrasnu vilu na otoku Krku, u malom mirnom mjestu Kras, površine 185 m2. Ako tražite mirno utočište, prekrasnu prirodu, buđenja uz cvrkt ptica i lagani povjetarac, Kras je idealno mjesto za to. A ako poželite do prekrasnih Krčkih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 181,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prelijepa samostojeća kamena kuća, površine 180m2, sa uređenom okućnicom od 300m2 na mirnoj lokaciji okruzenoj zelenilom!! Sastoji se od dvije etaze, u prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Unutarnje stepenice vode na 1 kat gdje je smještena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 170,41 m2
Sviđa mi se