• GoHome Professional
kuće dobrinj 180 m2 do 4000 eura/m2 terasa - GoHome
  • kuće dobrinj 180 m2 do 4000 eura/m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 180 m2 do 4000 eura/m2 terasa

  • Za upit "kuće dobrinj 180 m2 do 4000 eura/m2 terasa" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 2.917 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 180 m2 do 4000 eura/m2 terasa'
675.000 €
650.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 167,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna samostojeca kuca novoizgradena, sastoji se od prizemlja i kata, povrsine 167m2, na parceli od 650m2!! Prizemlje se sastoji od jedne spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom, kupaonice, ostave, terase i prostrane okucnice na kojoj se nalazi bazen!! Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja atraktivne samostojeće vile površine 185 m2, s grijanim bazenom i uređenom okućnicom, na parceli površine 638 m2. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom s kuhinjom i blagovaonom, spavaćom sobom s kupaonicom, toaletom, spremištem i terasom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 674.400 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s panoramskim pogledom na more ? idealna za dom ili turistički projekt na Krku Na prodaju je prostrana kuća smještena na početku otoka Krka, na iznimno povezanoj lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup Rijeci, Malinskoj i svim ključnim dijelovima otoka. Okružena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 180,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 660.000 €, 193,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna, samostojeća kuća stambene površine 193 m2 smještena na veoma mirnoj lokaciji na otoku Krku. Nekretnina se smjestila u okolici Dobrinja te se proteže na tri etaže prizemlje, prvi kat i potkrovlje. Prizemlje obuhvaća hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Ova lijepo uređena kamena vila u autohtonom stilu se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja.Sve etaže su povezane unutarnjim stubištem i čine jednu cjelinu U prizemlju se nalazi konoba sa originalnom prešom za preradu maslinovog ulja,prostorije za centralno grijanje,manje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 170 m2, s tri apartmana, bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, prizemlja s jednosobnim apartmanom, studio apartmanom i terasom te prvog kata s dvosobnim apartmanom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, okolica Šila - Samostojeća kuća, započeta gradnja Nalazi se na mirnoj lokaciji, 2 km od mora. Ukupne je površine 192m2, sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na terasu, 1 spavaća soba, kupaona i WC....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more