• GoHome Professional
kuće dobrinj 170 m2 zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće dobrinj 170 m2 zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 170 m2 zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće dobrinj 170 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.962 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m, smještenu na prostranoj okućnici od 900 m. Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 167,00 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, prodaja samostojeće kuće s bazenom na rubu građevinske zone, mirna lokacija! Kuća površine 167m2 sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju nalazi se ulazni hol, 2 toaleta, spremište, gostinjska spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 170 m2 zadnjih 14 dana'
650.000 €
650.000 €
450.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona kamena kuća na otoku Krku (mjesto Polje, blizina Šila), idealna za odmor, stanovanje ili nastavak već uhodanog turističkog najma. Osnovne informacije: - Stambena površina: 160 m2 - Okućnica: 950 m2 - Broj soba: 4 spavaće sobe + dnevni boravak - Kupaonice: 3 -....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 180,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu samostojeću kuću - villu u mjestu Kras, ukupne stambene površine 180 m², smještenu na prostranoj okućnici od 900 m². Ova luksuzna nekretnina predstavlja spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog komfora, a smještena je u mirnom okruženju okruženom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.190.000 €, 180,40 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK - Vila s bazenom na mirnoj lokaciji s pogledom na more Prodaje se vila s bazenom u izgradnji na lijepoj i mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. Odlikuje ju okućnica s predivnim vrtom i natkrivenim terasama. Iz dvorišta ulazimo u prizemlje gdje se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, na prodaju je nova luksuzna vila s bazenom, ukupne stambene površine 184 m2, smještena je u malom mjestu nedaleko Dobrinja, na vrlo mirnoj lokaciji! Nekretnina se prodaje kompletno namještena i sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od hodnika, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien nudi ekskluzivnu villu sa bazenom, u blizini pitoresknog mjesta Dobrinj. Villa je smještena u mirnom i idiličnom okruženju središnjeg dijela otoka Krka. Ova nekretnina prostire se na dvije etaže ukupne stambene površine 185m2. U prizemlju imamo prostrani dnevni prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu unutrašnjosti otoka Krka, na rubu građevinske zone, smještena je elegantna vila površine 185 m², koja pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti. Prizemlje vile obuhvaća ulazni hodnik, wellness zonu s kupaonicom i saunom, tehničku prostoriju, vešeraj te prostranu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kras, Dobrinj, luksuzna, samostojeća kuća s bazenom, na mirnoj lokaciji! Kuća je površine 185 m2, sastoji se od prizemlja i prvog kata, međusobno povezanih unutarnjim stepeništem. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, praonica rublja i natkriveni balkon.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me