• GoHome Professional
kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa - GoHome
  • kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa

  • Za upit "kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 2.974 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja, dvojna kuća s bazenom i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalazi kuhinjom, dnevnim boravkom, 1 spavaćom sobom, kupaonicom i terasom. Krase ga drvene grede, kameni zidovi, i rustikalno uređenje. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte mediteranski način života u novoizgrađenoj kući tradicionalnog dizajna smještenoj u malom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 638 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 170 m2 do 4000 eura/m2 terasa'
750.000 €
675.000 €
750.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 180,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Soline: Dvojna kuća s bazenom na prodaju! Na prodaju je moderna dvojna kuća, smještena u predivnoj uvali Soline, svega 200 m udaljena od mora i u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća se proteže na 180 m2, raspoređenih na dvije etaže. Prizemlje nudi ulazni prostor, WC,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 167,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna samostojeca kuca novoizgradena, sastoji se od prizemlja i kata, povrsine 167m2, na parceli od 650m2!! Prizemlje se sastoji od jedne spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonom, kupaonice, ostave, terase i prostrane okucnice na kojoj se nalazi bazen!! Unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kras je malo mjesto u općini Dobrinj, smješteno u samom geografskom središtu otoka Krka, na 266 metara nadmorske visine. Od mora je udaljeno 7 km. Novosagrađena Vila površine 185 m2 koja se sastoji od kuhinje ,blagovaonice, ogromnog dnevnog boravka ,sanitarnog čvora i velike terase....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 178,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novogradnja - moderna vila s bazenom u okolici Dobrinja. Vila je koncipirana kao dvoetažni stan (prizemlje i kat), površine 178 m2. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te kupaonica. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,02 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Alarm, Asfaltiran prilaz, Bazen, Etažirano, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Luksuzno, Novogradnja, PDV u cijeni, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, PVC stolarija, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, Septička jama, Spremište, U mirnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 178,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću koja se nalazi u mjestu Polje na otoku Krku. Potpuno je preuređena izvana i iznutra .Kod preuređivanja zadržani su detalji poput kamenih zidova i starih greda. Pretvorena je u moderno namještenu autohtonu kuću. U prizemlju kuće nalazi se konoba....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 180,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK POLJE SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 1900M2 UREĐENE OKUĆNICE Kuća se sastoji od prizemlja sa apartmanom 45m2, dvije spavaće sobe, kuhinja sa blagavaonicom i kupaonice, te zatvorene terase sa kaminom od 24m2, te dodatne natkrivene terase od 20m2. Na katu je drugi apartman od 45m2 trenutno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 180,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rustikalna kamena kuća s okućnicom i bazenom. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju je originalan tuš za preradu maslinovog ulja te tehnička soba za centralno grijanje koja se može urediti kao konoba za druženje i kupaonica. Vanjskim stepeništem dolazi se do stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 160,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Autohtona kamena kuća s bazenom Na prodaju je šarmantna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, udaljena svega 2 km od mora. Kuća površine 170 m² smještena je na prostranoj, ograđenoj okućnici od 950 m², idealnoj za privatnost i uživanje u prirodi. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, na otoku Krku, smještena je lijepa dvojna kuća površine 160 m², s uređenom okućnicom od 300 m². Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata, a udaljena je svega 3.000 metara od mora, što pruža savršen balans između privatnosti i blizine obale.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 469.000 €, 170,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, na prodaju je samostojeća kuća sa 3 apartmana. Kuća je nedavno kompletno renovirana. Sastoji se od suterena u kojem se nalazi konoba. U prizemlju se nalaze 2 apartmana, jedan 1S+DB i jedan studio apartman. Na katu se nalazi dvosobni apartman sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 440.000 €, 160,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ ? KUĆA S BAZENOM I 2 ZASEBNA STANA, VELIKA OKUĆNICA ------------------------------------------------------------ Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena prostranom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 160,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kuću za prodaju na otoku Krku, u mirnom i slikovitom mjestu Dobrinj, idealnu za obiteljski život ili odmor. Kuća ima 160 m² stambene površine te se sastoji od prizemlja i kata. Na svakoj etaži nalaze se dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 480.000 €, 180,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Ova lijepo uređena kamena vila u autohtonom stilu se sastoji od prizemlja,kata i visokog potkrovlja.Sve etaže su povezane unutarnjim stubištem i čine jednu cjelinu U prizemlju se nalazi konoba sa originalnom prešom za preradu maslinovog ulja,prostorije za centralno grijanje,manje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 170 m2, s tri apartmana, bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od suterena s konobom, prizemlja s jednosobnim apartmanom, studio apartmanom i terasom te prvog kata s dvosobnim apartmanom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 169,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

U neposrednoj blizini Šila na otoku Krku, prodaje se dvojna kuća ukupne površine 169 m², smještena na uređenoj okućnici od 250 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a podijeljena je na dvije potpuno opremljene stambene jedinice, idealne za obiteljski život ili turistički najam.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su dvije predivne, renovirane kamene kuće na otoku Krku, smještene na mirnoj lokaciji u okolici Šila. Ove nekretnine mediteranskog šarma, odražavaju duh tradicionalne otočke arhitekture. Ukupna površina od 172 m2 obuhvaća prvu kuću koja se sastoji od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 170,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća smještena nedaleko od Dobrinja na otoku Krku. Kuća se nalazi na parceli od 580 m², a ukupna stambena površina iznosi 180 m², raspoređena na prizemlje i kat ? dvije potpuno odvojene stambene jedinice, svaka s vlastitim ulazom. Raspored prostorija: Gornji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK, ŠILO (OKOLICA) - Dvije renovirane kamene kuće sa bazenom Nekretnina se u naravi sastoji od tri apartmana sa odvojenim ulazima. U glavnoj kući se nalaze dva apartmana. Apartman u prizemlju se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 415.000 €, 170,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi adaptiranu kamenu kuću sa tri zasebna stana i prekrasnim pogledom na more u neposrednoj blizini mjesta Šilo. Kuća se u prizemlju sastoji od dva zasebna stana, podruma, ostave i strojarnice. Jedan stan je studio sa kupaonicom i kuhinjom, dok se drugi sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 180,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Spuštena cijena!! Otok Krk, Polje, kuća sa tri stana. Samostojeća kuća sa tri uređena i potpuno opremljena apartmana. U prizemlju se nalazi studio apartman, zatim jedan jednosobni stan, a na katu je stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupaone i velikom terasom s pogledom na more. Sve sobe su....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 169,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću smiještenu u Krasu na otoku Krku. Kuća je adaptirana i potpuno namještena te se kao takva prodaje i spremna je za useljenje. Nekretnina ima površinu 169 m2 koji se protežu na prizemlje i 1. kat. * Prizemlje: - prostarni dnevni boravak - funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 339.000 €, 170,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kras je skriveni dragulj unutrašnjosti otoka Krka, malo i mirno naselje u unutrašnjosti otoka, udaljeno svega desetak minuta vožnje od mora. Zadržalo je tradicijski istarski i primorski karakter, s kamenim kućama, suhozidima i bogatom vegetacijom. Idealno za one koji traže bijeg od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 320.000 €, 180,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

SAMO U NAŠOJ PONUDI!! Otok Krk, Šilo, okolica, samostojeća kuća površine 180 m2 s lijepo okućnicom. Kuća katnosti suteren, prizemlje + kat. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, kupanica, dnevni boravak, kuhinje, spavaća soba i velika terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, okolica Šila u prodaji je stara kamena dvojna kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 180 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Kuća je smještena na parceli površine 403 m2 te s terena ima pogled na zeleno okruženje i prirodu. U prizemlju kuće nalaze se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 178,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Šilo, otok Krk, mirna lokacija uz šumu! Započeta gradnja obiteljske kuće. U malom naselju nadomak Šila, na prodaji je građevinski teren od 416 m2 sa građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima te započetom gradnjom. Građevinska dozvola podrazumjeva gradnju obiteljske kuće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan