• GoHome Professional
kuće dobrinj 160 m2 samostojeća što veće - GoHome
  • kuće dobrinj 160 m2 samostojeća što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 160 m2 samostojeća što veće

  • Za upit "kuće dobrinj 160 m2 samostojeća što veće" pronađeno 77 nekretnina - prosječna cijena 2.962 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit kuće dobrinj 160 m2 samostojeća što veće pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja modernu samostojeću kuću od 160 m smještenu u Dobrinju na otoku Krku. Prostire se na dvije identično uređene etaže, prizemlje i kat, koje svaka nudi predprostor, prostrani dnevni boravak, kuhinju s ostavom, blagovaonicu, dvije spavaće sobe s izlazima na loggiu te....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, prodaja - Samostojeća kuća s dva apartmana i bazenom na mirnoj lokaciji! Prodaje se kuća sagrađena na parceli površine 403 m². Sastoji se od dva dvosobna stana, pri čemu svaki stan ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom te kupaonicu. Na okućnici....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK DOBRINJ OKOLICA SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu okolice Dobrinja na otoku Krku, udaljena svega 4 km autom od mora i plaže te 3 km od centra Dobrinja i svih potrebnih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA Prodaje se kuća od 160 m2 u Dobrinju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14408 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr DOBRINJ, ZAVRŠENA SAMOSTOJEĆA KUĆA (prodaja).

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - nova kuća s dvije stambene jedinice. Prodaje se nova samostojeća kuća s dva dvoetažna stana . Svaka stambena jedinica u prizemlju ima open space dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu, izlaz na terasu i okućnicu, dok su na katu po dvije spavaće sobe, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 159,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, u ponudu smo dobili imanje od 2835 m2 na kojem je smještena kuća od 139 m2 i uz nju pomoćni objekt od 23 m2. Na kući su potrebni kozmetički zahvati, ali zahvaljujući kvalitetnoj gradnji i održavanju potpuno je useljiva. Parcela je odlično pozicionirana te ima dva ulaza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 157,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku, idealna za sve koji traže nekretninu s velikim potencijalom. Ova kuća Šilo prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti, a radovi su već započeli te su dovršeni podrum i prva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s bazenom - novogradnja - prodaja! Nekretnine otok Krk, općina Dobrinj - u malom mirnom mjestu općine Dobrinj, na krasnoj poziciji okruženoj zelenilom, prodaje se nova samostojeća kuća modernih linija s prostranom okućnicom i bazenom. Kuća zauzima površinu od 156....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Uvala Soline, Sužan , prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 958 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja lijepu renoviranu kamenu kuću s bazenom u okolici Dobrinja. Kuća je smještena na čestici površine 343 m2, ima stambenu površinu 150 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. Na svakom katu se nalazi jedan stan. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, atrij, dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi su dvosobni sa dnevnim boravkom po 75 kvadrata svaki, ulazi su odvojeni vanjskim popločanim stepenicama. Na velikoj okućnici od više od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi naše agencije prodaje se potpuno uređena turistička kuća koja pruža savršen ugođaj provođenja godišnjih i vikend odmora. Kamena dvojna kuća u okolici Dobrinja ukupne površine od 150 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te se na svakoj od etaža nalazi po jedan stan. Stanovi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 150,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća okružena terasama i vrtovima s mediteranskim biljem. Ispred kuće se nalazi zeleni pojas s maslinicima. Kuća ima 6 app: jedan 2S+DB, te dva 1S+DB, dva 1S kl, 1 studio. Iz svakog app se pruža pogled na more, te svaki ima zasebni vanjski ulaz. Dućan i dom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo autohtonu kamenu kuću s dvije stambene jedinice,svaka površine 75 m2. Prizemlje kuće sastoji se od terase koja je pred ulazom,ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupaonice s toaletom i spremišta. Vanjskim kamenim stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prelijepa kamena kuća s bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se dvojna kamena kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća se proteže na dvije etaže i ima ukupnu površinu od 150 m2. U prizemlju se nalaze spremište, WC, dnevni boravak i kuhinja te velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - nova kuća s dvije stambene jedinice i bazenom. Prodaje se nova samostojeća kuća s dva dvoetažna stana . Svaka stambena jedinica u prizemlju ima open space dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu, izlaz na terasu i okućnicu sa bazenom i sunčalištem, dok su na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća, katnica, sa dva 2S+DB stana. U prizemlju 2S+DB stan , vanjsko stubište za 2S+DB stan sa mogućnošću izgradnje stubišta te korištenje visokog potkrovlja. Ima cca 300 m2 okućnice.Na mirnoj lokaciji. Klasično grijanje.Ima sprovedene instalacije za klimu. Za razgledavanje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 800.000 €, 146,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - KRAS, samostojeća kuća površine 146 m. Kompletno adaptirana kuća, luksuzno opremljena i namještena, sva drvenarija ručni rad. U prizemlju dnevni boravak, kuhinja i kupaonica koji su unutarnjim stubištem povezani sa gornjim katom gdje se nalaze tri sobe i kupaonica. Podno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kamena primorska kuća uređena s mnogo ljubavi i pažnje, u kojoj se savršeno spajaju šarm stoljetne starine i suvremeni komfor 21. stoljeća. Pažljivo obnovljena, zadržala je toplinu i karakter, uz diskretno uklopljene moderne detalje koji pružaju potpunu udobnost. Organizirana je kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se autentična kamena kuća s okućnicom koja je izgrađena 1886.godine. Izgrađena je na parceli od cca 1000m2, a sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 145m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba i kupaonica.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-77 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com