01 6641 092
Za upit "kuće dobrinj 160 m2 što manje do 3400 eura/m2" pronađeno 71 nekretnina - prosječna cijena 2.568 €/m2
Ograniči pretragu
22.11.2025.,
www.crozilla.com
Novo u ponudi! Na prodaju je zanimljiv projekt na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i lijepim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 481 m, u naselju Hlapa, koje se nalazi....
29.11.2025.,
www.njuskalo.hr
Kaiser immobilien posreduje u prodaji šarmantne adaptirane kuće sa bazenom u okolici mjesta Šilo, na otoku Krku. Ovaj krasni objekt nalazi se na čestici površine 400m2, u naravi se radi o dva odvojena objekta koji čine tri odvojena apartmana sa zasebnim ulazima, sveukupne stambene....
14.06.2024.,
www.euro-immobilien.hr
Prodaje se autentična kamena kuća s okućnicom koja je izgrađena 1886.godine. Izgrađena je na parceli od cca 1000m2, a sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 145m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba i kupaonica.....
23.11.2025.,
www.indomio.hr
Kamena primorska kuća uređena s mnogo ljubavi i pažnje, u kojoj se savršeno spajaju šarm stoljetne starine i suvremeni komfor 21. stoljeća. Pažljivo obnovljena, zadržala je toplinu i karakter, uz diskretno uklopljene moderne detalje koji pružaju potpunu udobnost. Organizirana je kao....
Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 €
- 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €
01.04.2026.,
www.opereta.hr
PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .
28.09.2025.,
www.indomio.hr
Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....
25.01.2026.,
www.indomio.hr
U ponudi imamo autohtonu kamenu kuću s dvije stambene jedinice,svaka površine 75 m2. Prizemlje kuće sastoji se od terase koja je pred ulazom,ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupaonice s toaletom i spremišta. Vanjskim kamenim stepenicama....
26.12.2025.,
www.indomio.hr
Manor predstavlja lijepu renoviranu kamenu kuću s bazenom u okolici Dobrinja. Kuća je smještena na čestici površine 343 m2, ima stambenu površinu 150 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. Na svakom katu se nalazi jedan stan. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, atrij, dnevni boravak....
21.11.2025.,
www.indomio.hr
Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....
12.03.2025.,