• GoHome Professional
kuće dobrinj 150 m2 vrt do 270000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj 150 m2 vrt do 270000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 150 m2 vrt do 270000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj 150 m2 vrt do 270000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 265.000 €, 64,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja u Čižićima ? stan u prizemlju s terasom i vrtom Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Čižićima smješten je ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan u prizemlju novogradnje, čiji je početak gradnje planiran za studeni 2024., a završetak do kraja 2025. godine. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 70,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja autentične kamene kuće površine 70 m2, s vrtom od 30 m2, na rubu zelene zone, 2000 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s konobom s zasebnim ulazom, prvog kata s vanjskim stepeništem, dnevnom sobom, kuhinjom i blagovaonom, kupaonicom i natkrivenom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 289.900 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2023.,

www.crozilla.com

Otok Krk, urbana villa, novogradnja, trosoban apartman na prvom katu + spremište +parkirno mjesto. Sastoji se od: dnevnog boravka, blagovaone i kuhinje 25 m2, kupaona 5 m2, spavaće sobe 10 i 12 m2 te balkona 8 m2. Do mora je 200 metara. U prizemlju iste zgrade se prodaje trosoban....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - na prodaju samostojeća kuća s lijepom velikom okućnicom. Kuća površine 100 m², nalazi se na parceli površine 500 m² i prostire se na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od zatvorene terase, ulaza, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i WC-a, te stepeništa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 106.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem staru kamenu kuću u Dobrinju na otoku Krku. Kuća ima 3 etaže, ukupno 120 m2 stambenog prostora. Ima vodu i struju dok je kanalizacija pred vratima. Zajedno s kućom kupac dobiva vrt od 40m2 koji se drži uz kuću i veliki vrt cca 200 m2 na 50 metara od kuće. Pogled na planine....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj vrt do 270000 eura (14)
  • kuće dobrinj 150 m2 do 270000 eura (24)
  • kuće dobrinj 150 m2 vrt (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,