• GoHome Professional
kuće dobrinj 150 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj 150 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 150 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 150 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.859 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 395.000 €, 150,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! Na prodaju je zanimljiv projekt na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i lijepim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 481 m, u naselju Hlapa, koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 137,55 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ-OTOK KRK, PREKRASNA KUĆA NA DVIJE ETAŽE OD 138 m2 S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLICU! Kvalitetno građena i opremljena nekretnina koja ne iziskuje nikakva ulaganja idelna je za život ili uživanje u godišnjim odmorima na prekrasnom otoku Krku kojem je odnedavno dodijeljen prestižni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, Sužan, prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 960 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 150 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2'
250.000 €
250.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se autentična kamena kuća s okućnicom koja je izgrađena 1886.godine. Izgrađena je na parceli od cca 1000m2, a sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 145m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba i kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kamena primorska kuća uređena s mnogo ljubavi i pažnje, u kojoj se savršeno spajaju šarm stoljetne starine i suvremeni komfor 21. stoljeća. Pažljivo obnovljena, zadržala je toplinu i karakter, uz diskretno uklopljene moderne detalje koji pružaju potpunu udobnost. Organizirana je kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 166.000 €, 157,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku, idealna za sve koji traže nekretninu s velikim potencijalom. Ova kuća Šilo prodaje se u trenutnom stanju izgrađenosti, a radovi su već započeli te su dovršeni podrum i prva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan