• GoHome Professional
kuće dobrinj 140 m2 pogled na more - GoHome
  • kuće dobrinj 140 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 140 m2 pogled na more

  • Za upit "kuće dobrinj 140 m2 pogled na more" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.131 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom mjestu Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova šarmantna samostojeća kuća površine 135 m², smještena na zemljištu od 130 m². Zahvaljujući povišenoj poziciji, s kuće se pruža otvoren pogled na more i okolni krajolik, što je čini idealnim izborom za miran obiteljski život ili odmor.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KRK, DOBRINJ- samostojeća kuća 135m2 s pogledom na more + okoliš 150m2 Kuća je udaljeno cca 2,5km zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se sastoji od PRIZEMLJA + KAT, povezano unutrašnjim stubištem: - PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 140 m2 pogled na more'
408.000 €
340.000 €
395.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien predstavlja adaptiranu starinu u okolici Dobrinja s djelomičnim pogledom na more. Nekretnina ukupne stambene površine 140m2 ima prostrani dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe i četiri kupaonice. Jedne od posebnosti ove nekretnine je i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Lares Nekretnine predstavlja adaptiranu samostojeću starinu u okolici Dobrinja s djelomičnim pogledom na more. Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinju i blagovaonica te kupaonica. Na katu se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 409.990 €, 138,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se neizgrađena vila 138 m2 stambene površine, na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i prekrasnim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 640 m², u naselju Gornja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 820.000 €, 134,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Šilo, okolica, prodaje se obiteljska kuća na odličnoj lokaciji sa otvorenim pogledom na more. Ova oaza na rubu građevinske zone na parceli od 565 m2, zaštićena je od buke te ima potpunu privatnost. Kuća od 134,25m2 je kvalitetno sagrađena i uređena za potpuni ugođaj i visoku....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 510.000 €, 131,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderna dvojna kuća s bazenom u mirnom dijelu Solina na otoku Krku, s pogledom na more. Idealna za odmor ili turizam. Objekt je projektiran u mediteranskom stilu, s naglaskom na funkcionalnost, udobnost i uklapanje u okoliš. Trenutno u izgradnji. Stambena površina: 130,79....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 695.000 €, 150,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kamena vila savršena za odmor. Vila se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Vrbnika. Nekretnina vrhunske kvalitete izgrađena je na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 150 m2. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, wc, spremište, velika natkrivena terasa,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 150,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća okružena terasama i vrtovima s mediteranskim biljem. Ispred kuće se nalazi zeleni pojas s maslinicima. Kuća ima 6 app: jedan 2S+DB, te dva 1S+DB, dva 1S kl, 1 studio. Iz svakog app se pruža pogled na more, te svaki ima zasebni vanjski ulaz. Dućan i dom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 150,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, okolica mjesta Dobrinj - na lijepoj poziciji u mirnom mjestu prodaje se nova samostojeća villa s pogledom na more. Kuća se gradi na parceli površine 640 m2, a zauzimati će površinu od 150 m2 podijeljenih na prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova, moderna i opremljena samostojeća vila s bazenom i okućnicom u mjestu Kras. Vila je podijeljena na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki open space living dio koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 699.000 €, 150,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja nove dvojne vile površine 150 m2, s bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji, 200 m od plaže. Vila se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, kuhinjom, blagovaonom, jednom spavaćom sobom s vlastitom kupaonicom, toaletom, hodnikom i terasom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com