• GoHome Professional
kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće - GoHome
  • kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće

  • Za upit "kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 5.053 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 530000 eura (prosječna cijena)
    • do 630000 eura
    • do 5300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prelijepa kamena kuća s bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se dvojna kamena kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća se proteže na dvije etaže i ima ukupnu površinu od 150 m2. U prizemlju se nalaze spremište, WC, dnevni boravak i kuhinja te velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kompletno adaptirana i moderno uređena kamena kuća s dva odvojena stana, bazenom i prostranom uređenom okućnicom U ponudi je šarmantna kamena kuća koja spaja tradicionalnu arhitekturu i suvremeni komfor. Nekretnina je u potpunosti renovirana i prilagođena današnjim standardima stanovanja,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova, moderna i opremljena samostojeća vila s bazenom i okućnicom u mjestu Kras. Vila je podijeljena na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonicom te veliki open space living dio koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 140 m2 nenamješten što veće'
800.000 €
990.000 €
1.200.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 780.000 €, 147,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prekrasna samostojeća kamena vila sa bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Vila se prostire na 147 m2 i dvije etaže. Vila ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, ostavu, garažu, dva balkona na prvom katu i natkrivenu terasu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,63 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,63 m2 cca 8530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodajemo autohtonu villu sa bazenom građenu 2014.g. Villa se smjestila na parceli od 1403 m2. Stambenom površinom od 140 m2 zauzima prizemlje i kata s idealnim rasporedom. U prizemlju je smještena kuhinja sa blagovaonicom,prostrani dnevni boravak sa kaminom,toalet i ulazni hodnik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, lijepa rustikalna kuća u unutrašnjosti otoka. Kamena vila je izvedena na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 140 m2. U toj su površini obuhvaćeni u prizemlju ulazni dio, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom, ostava, wc i izlaz na veliku natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien predstavlja adaptiranu starinu u okolici Dobrinja s djelomičnim pogledom na more. Nekretnina ukupne stambene površine 140m2 ima prostrani dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe i četiri kupaonice. Jedne od posebnosti ove nekretnine je i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kamena vila u mediteranskom stilu nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Vila ima površinu od 140m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, ostava, wc i natkrivena terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova izuzetna kuća smještena je na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okruženju prirode, a svega nekoliko minuta vožnje od predivne pješčane plaže. Okućnica, prostrana i s dovoljno prostora za izgradnju bazena, nudi potpunu privatnost i brojne mogućnosti za personalizaciju. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 137,55 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ-OTOK KRK, PREKRASNA KUĆA NA DVIJE ETAŽE OD 138 m2 S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLICU! Kvalitetno građena i opremljena nekretnina koja ne iziskuje nikakva ulaganja idelna je za život ili uživanje u godišnjim odmorima na prekrasnom otoku Krku kojem je odnedavno dodijeljen prestižni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KRK, DOBRINJ- samostojeća kuća 135m2 s pogledom na more + okoliš 150m2 Kuća je udaljeno cca 2,5km zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se sastoji od PRIZEMLJA + KAT, povezano unutrašnjim stubištem: - PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 135,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kamena kuća površine 135 m² s okućnicom od 252 m² i grijanim bazenom od 24 m² sa slanom vodom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi konoba, kuhinja s blagavaonicom, dnevni boravak te dvije kupaonice. Na prvom katu smještene su tri udobne spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 134,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

DOBRINJ, RASOPASNO, u ponudu smo dobili prekrasnu kamenu kuću s velikom okućnicom u okolici Dobrinja. Nekretnina se sastoji od kompletno uređenog prizemlja (55m2) gdje se smjestila spavaća soba, kupaonica s podnim grijanjem, velika open-space kuhinja s otokom, blagovaonica i dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 134,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je dvojna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji. Nekretnina ukupne površine od 134 m2 i okućnicom od 270 m2, proteže sa na podrum, prizemlje i kat. Suteren kuće sadrži prostrano spremište i podrum, koje je mjesto za druženje i zabavu. Prizemlje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me