• GoHome Professional
kuće dobrinj 140 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2 - GoHome
  • kuće dobrinj 140 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 140 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 140 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.954 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom mjestu Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova šarmantna samostojeća kuća površine 135 m², smještena na zemljištu od 130 m². Zahvaljujući povišenoj poziciji, s kuće se pruža otvoren pogled na more i okolni krajolik, što je čini idealnim izborom za miran obiteljski život ili odmor.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 140 m2 do 390000 eura do 2500 eura/m2'
295.000 €
295.000 €
250.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KRK, DOBRINJ- samostojeća kuća 135m2 s pogledom na more + okoliš 150m2 Kuća je udaljeno cca 2,5km zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se sastoji od PRIZEMLJA + KAT, povezano unutrašnjim stubištem: - PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 137,55 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ-OTOK KRK, PREKRASNA KUĆA NA DVIJE ETAŽE OD 138 m2 S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLICU! Kvalitetno građena i opremljena nekretnina koja ne iziskuje nikakva ulaganja idelna je za život ili uživanje u godišnjim odmorima na prekrasnom otoku Krku kojem je odnedavno dodijeljen prestižni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 395.000 €, 150,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Novo u ponudi! Na prodaju je zanimljiv projekt na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, u blizini prekrasnog zaljeva Soline, poznatog po ljekovitom blatu i lijepim uvalama. Ova moderna vila minimalističkog izgleda smjestiti će se na parceli površine 481 m², u naselju Hlapa, koje se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, Sužan, prodaje se samostojeća kamena kuća za adaptaciju. Kuća se nalazi se na ravnom terenu od 960 m2. Površina kuće je oko 150 m2, a sastoji se od suterena i visokog prizemlja. U obnovi se može urediti raspored interijera po želji novog vlasnika, a kuća je strukturalno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se autentična kamena kuća s okućnicom koja je izgrađena 1886.godine. Izgrađena je na parceli od cca 1000m2, a sastoji od prizemlja i kata. Ukupna stambena površina iznosi 145m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba i kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kamena primorska kuća uređena s mnogo ljubavi i pažnje, u kojoj se savršeno spajaju šarm stoljetne starine i suvremeni komfor 21. stoljeća. Pažljivo obnovljena, zadržala je toplinu i karakter, uz diskretno uklopljene moderne detalje koji pružaju potpunu udobnost. Organizirana je kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!