• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 samostojeća vrt što veće - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 samostojeća vrt što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 samostojeća vrt što veće

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 samostojeća vrt što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.023 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je predivna renovirana kamena kuća smještena u slikovitom mjestu na otoku Krku. Ova šarmantna obiteljska kuća pruža savršen spoj tradicionalnog mediteranskog stila i modernog dizajna. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, velike kuhinje koja je opremljena sa svim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 130 m2 samostojeća vrt što veće'
420.000 €
420.000 €
290.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRK-GOSTINJAC, u ponudu smo dobili kamenu kuću površine 131 m2, sa dvorištem 426 m2. Objekt se prostire na tri etaže, suteren, prizemlje i kat. Suteren se sastoji od tradicionalne konobe, cisterne, tri spremišta, vešeraja i garaže kao prostor za skladištenje. Prizemlje sadrži ulazni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ, u ponudu smo dobili odličnu samostojeću kuću smještenu na prekrasnoj i mirnoj lokaciji. Kuća u naravi ima 120 m2 raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi potpuno opremljena kuhinja, toalet, velika blagovaona i prostrani dnevni boravak, južno orijentiran s pogledom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena

www.artliving-realestate.hr