• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 samostojeća okućnica što manje - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 samostojeća okućnica što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 samostojeća okućnica što manje do 260000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 samostojeća okućnica što manje do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m smještena na parceli od 200 m, u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 210.000 €, 40,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je autohtona starina za kompletnu rekonstrukciju koja se smjestila na veoma mirnoj lokaciji. Ima djelomičan pogled na more te 320 m2 okućnice. Mogućnost dizanja još jednog kata. Zanimljiva nekretnina za ljubitelje prirode i robinzonskog turizma! ID CODE: S-431 Ljiljana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 268.000 €, 53,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella ? Samostojeća kuća s okućnicom na atraktivnoj lokaciji u Čižićima, otok Krk Iz ponude izdvajamo šarmantnu prizemnicu smještenu u mirnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Kuća se nalazi na ograđenoj parceli....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je samostojeća prizemnica površine 57 m², potpuno uređena i namještena, smještena na lijepoj i mirnoj lokaciji , svega nekoliko minuta od mora. Kuća se sastoji od moderne kuhinje povezane s dnevnim boravkom te jedne udobne spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 256....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 59,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže miran kutak blizu mora s potencijalom za preuređenje i dodatno ulaganje. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ČIŽIĆI Šarmantna prizemnica s uređenom okućnicom na atraktivnoj lokaciji ? Čižići, otok Krk** U ponudi izdvajamo simpatičnu samostojeću kuću smještenu u mirnom i ugodnom naselju Čižići na otoku Krku, udaljenu svega 500 metara lagane šetnje od mora, plaže i centra mjesta. Nekretnina....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj samostojeća okućnica što manje do 260000 eura (61)
  • kuće dobrinj 130 m2 okućnica što manje do 260000 eura (4)
  • kuće dobrinj 130 m2 samostojeća što manje do 260000 eura (5)
  • kuće dobrinj 130 m2 samostojeća okućnica što manje (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.