• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 št - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 št - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 što skuplje nenamješten

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 što skuplje nenamješten" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.795 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK - DOBRINJ - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Dobrinju prodaje se samostojeća kuća, okružena bujnom zelenilom, udaljena svega 4 km od mora. Kuća ima netto površinu od 120m2 raspoređenu na prizemlje i kat. Prizemlje obuhvaća ulazni prostor, spremište,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova izuzetna kuća smještena je na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okruženju prirode, a svega nekoliko minuta vožnje od predivne pješčane plaže. Okućnica, prostrana i s dovoljno prostora za izgradnju bazena, nudi potpunu privatnost i brojne mogućnosti za personalizaciju. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 134,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

DOBRINJ, RASOPASNO, u ponudu smo dobili prekrasnu kamenu kuću s velikom okućnicom u okolici Dobrinja. Nekretnina se sastoji od kompletno uređenog prizemlja (55m2) gdje se smjestila spavaća soba, kupaonica s podnim grijanjem, velika open-space kuhinja s otokom, blagovaonica i dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 130 m2 samostojeća do 3200 eura/m2 što skuplje nenamješten'
340.000 €
340.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr