• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 nenamješten što manje - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 nenamješten što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 nenamješten što manje

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 nenamješten što manje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.417 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 130 m2 nenamješten što manje'
365.000 €
560.000 €
390.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s okućnicom na mirnoj lokaciji i pogledom na more! Dobrinj! Kuća se sastoji od etaže prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, open space kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom na kojoj se nalazi veliki kamin.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 134,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, u ponudi agencije je dvojna kuća s bazenom na mirnoj lokaciji. Nekretnina ukupne površine od 134 m2 i okućnicom od 270 m2, proteže sa na podrum, prizemlje i kat. Suteren kuće sadrži prostrano spremište i podrum, koje je mjesto za druženje i zabavu. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KRK, DOBRINJ- samostojeća kuća 135m2 s pogledom na more + okoliš 150m2 Kuća je udaljeno cca 2,5km zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se sastoji od PRIZEMLJA + KAT, povezano unutrašnjim stubištem: - PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 135,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kamena kuća površine 135 m² s okućnicom od 252 m² i grijanim bazenom od 24 m² sa slanom vodom. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi konoba, kuhinja s blagavaonicom, dnevni boravak te dvije kupaonice. Na prvom katu smještene su tri udobne spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 137,55 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ-OTOK KRK, PREKRASNA KUĆA NA DVIJE ETAŽE OD 138 m2 S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLICU! Kvalitetno građena i opremljena nekretnina koja ne iziskuje nikakva ulaganja idelna je za život ili uživanje u godišnjim odmorima na prekrasnom otoku Krku kojem je odnedavno dodijeljen prestižni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova izuzetna kuća smještena je na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okruženju prirode, a svega nekoliko minuta vožnje od predivne pješčane plaže. Okućnica, prostrana i s dovoljno prostora za izgradnju bazena, nudi potpunu privatnost i brojne mogućnosti za personalizaciju. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien predstavlja adaptiranu starinu u okolici Dobrinja s djelomičnim pogledom na more. Nekretnina ukupne stambene površine 140m2 ima prostrani dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe i četiri kupaonice. Jedne od posebnosti ove nekretnine je i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, lijepa rustikalna kuća u unutrašnjosti otoka. Kamena vila je izvedena na 2 etaže. Kuća se proteže na ukupnoj površini 140 m2. U toj su površini obuhvaćeni u prizemlju ulazni dio, dnevni boravak i kuhinja s blagovaonicom, ostava, wc i izlaz na veliku natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 990.000 €, 140,00 m2 cca 7070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Atraktivna vila rustikalnog dizajna s bazenom Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Nalazi se ne brežuljku visokom oko 200 metara i jedan je od srednjovjekovnih kaštela koji su u prošlosti bili središta pismenosti. Posebna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Asfaltiran prilaz, Bazen, Energetski certifikat, Građevinska dozvola, Gradski vodovod, Klimatizacija, Kvalitetna gradnja, Namješteno, Roštilj na okućnici, Samostojeći objekt, SAT/TV, Septička jama, Spremište, U mirnom djelu otoka, Uporabna dozvola, Uređena okućnica, Velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo autohtonu villu sa bazenom građenu 2014.g. Villa se smjestila na parceli od 1403 m2. Stambenom površinom od 140 m2 zauzima prizemlje i kata s idealnim rasporedom. U prizemlju je smještena kuhinja sa blagovaonicom,prostrani dnevni boravak sa kaminom,toalet i ulazni hodnik.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 140,00 m2 cca 8570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kamena vila u mediteranskom stilu nalazi se u malom mjestu u okolici Dobrinja. Vila ima površinu od 140m2 te se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, ostava, wc i natkrivena terasa. Na katu se nalaze tri spavaće sobe,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com