• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 do 310000 eura samostojeća ter - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 do 310000 eura samostojeća ter - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 do 310000 eura samostojeća terasa do 2500 eura/m2

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 do 310000 eura samostojeća terasa do 2500 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.180 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

KRK, DOBRINJ- samostojeća kuća 135m2 s pogledom na more + okoliš 150m2 Kuća je udaljeno cca 2,5km zračne linije od mora, ima otvoreni pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se sastoji od PRIZEMLJA + KAT, povezano unutrašnjim stubištem: - PRIZEMLJE se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 130 m2 do 310000 eura samostojeća terasa do 2500 eura/m2'
295.000 €
295.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom mjestu Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova šarmantna samostojeća kuća površine 135 m², smještena na zemljištu od 130 m². Zahvaljujući povišenoj poziciji, s kuće se pruža otvoren pogled na more i okolni krajolik, što je čini idealnim izborom za miran obiteljski život ili odmor.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, adaptirana samostojeća kuća na parceli od cca. 400m2 izgrađena krajem 19. stoljeća te potpuno adaptirana 2019. godine. Kuća u Dobrinju je katnost prizemlje + kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te spremište od 9 m2. Sve prostorije imaju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!