• GoHome Professional
kuće dobrinj 130 m2 što manje do 330000 eura - GoHome
  • kuće dobrinj 130 m2 što manje do 330000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 130 m2 što manje do 330000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj 130 m2 što manje do 330000 eura" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.258 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, adaptirana samostojeća kuća na parceli od cca. 400m2 izgrađena krajem 19. stoljeća te potpuno adaptirana 2019. godine. Kuća u Dobrinju je katnost prizemlje + kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica te spremište od 9 m2. Sve prostorije imaju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto površine 120m2, katnosti prizmelje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište, toalet, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak s izlazom na terasu i okućnicu. Na katu se nalazi hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 130 m2 što manje do 330000 eura'
340.000 €
340.000 €
340.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s okućnicom na mirnoj lokaciji i pogledom na more! Dobrinj! Kuća se sastoji od etaže prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, open space kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na terasu s okućnicom na kojoj se nalazi veliki kamin.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja duplex kuća smještena je u mirnom dijelu mjesta, pružajući prekrasan pogled na more, udaljeno svega 1000 metara od plaže. Kuća je opremljena novom PVC/ALU stolarijom s komarnicima, što osigurava dugotrajnost i udobnost. Nedavno je postavljena nova fasada....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, Uvala Soline, dvojna kuća sa okućnicom na mirnoj lokaciji za adaptaciju izgrađena 1990.godine na parceli od 381m2. Dvojna kuća u uvalama Soline sa dva apartmana je katnosti, prizemlje i kat. U prizemlju dvojne kuće se nalazi apartman od 45 m2 koji se sastoji od hodnika, kupaone,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 106.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem staru kamenu kuću u Dobrinju na otoku Krku. Kuća ima 3 etaže, ukupno 120 m2 stambenog prostora. Ima vodu i struju dok je kanalizacija pred vratima. Zajedno s kućom kupac dobiva vrt od 40m2 koji se drži uz kuću i veliki vrt cca 200 m2 na 50 metara od kuće. Pogled na planine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća u Dobrinju, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, idealna za one koji traže privatnost, tišinu i bijeg od užurbanog života. Kuća je kvalitetno građena 2006. godine i vrlo malo korištena, a 2019. godine obnovljena joj je fasada. Kuća je udaljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 130,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Dobrinj, starina u nizu za adaptaciju..Kuća ima prizemlje i kat, konobu, ostavu i ljetnu kuhinju..stambene povrsine 130 m2,, ID KOD AGENCIJE: 4628-6302 AS nekretnine Mob: 092/124-1676 Tel: 051/222-442 E-mail: info@asnekretnine.com www.asnekretnine.com Krk, Dobrinj, starina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 135.000 €, 132,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom površine 30 m². Ova nekretnina na otoku Krku predstavlja odličnu priliku za adaptaciju i stvaranje autentične mediteranske kuće za odmor ili investiciju. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Uvala Soline, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće s bazenom! Na parceli od 640 m2 po projektu predviđena je građevina ukupne stambene površine 134 m2, u obliku velikog slova ''L''. Sastoji se od dva dijela. Osnovni dio je pravokutnog tlocrtnog oblika širine 6,80 m i dužine....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na pitoresknom otoku Krku, u mirnom naselju Dobrinj, prodajemo predivnu samostojeću kuću s pogledom na more, okruženu uređenom okućnicom od 130m2. Kuća se nalazi otprilike 2,5 km zračne linije od mora, pružajući spektakularan otvoreni pogled na more i orijentirana je prema jugu, što....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 135,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samom mjestu Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova šarmantna samostojeća kuća površine 135 m², smještena na zemljištu od 130 m². Zahvaljujući povišenoj poziciji, s kuće se pruža otvoren pogled na more i okolni krajolik, što je čini idealnim izborom za miran obiteljski život ili odmor.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 160.000 €, 137,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo projekat za gradnju obiteljske kuće sa bazenom na parceli od 640 m2 sa pravomoćnom građevinskom dozvolom i izgrađenom nultom pločom, te plaćenim komunalijama. Građevina ima 137 m2 neto površine, podijeljene na dvije etaže. U naravi to je komforan trosoban stan sa ispred....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 137,55 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DOBRINJ-OTOK KRK, PREKRASNA KUĆA NA DVIJE ETAŽE OD 138 m2 S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLICU! Kvalitetno građena i opremljena nekretnina koja ne iziskuje nikakva ulaganja idelna je za život ili uživanje u godišnjim odmorima na prekrasnom otoku Krku kojem je odnedavno dodijeljen prestižni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom mjestu u lijepom okruženju prodaje se parcela s 3 starine na kraju ulice. Uredno vlasništvo s građevinskom dozvolom za obnovu. Blizina trgovine, crkve i na 15-ak min do mora. Za sve informacije nazovite +385 99/2196-354 ID CODE: 22924 Inga Belfranin Suradnik Mob: 099/2196-354....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan