• GoHome Professional
kuće dobrinj 120 m2 samostojeća što jeftinije do 3 - GoHome
  • kuće dobrinj 120 m2 samostojeća što jeftinije do 3 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 120 m2 samostojeća što jeftinije do 3200 eura/m2 bazen

  • Za upit "kuće dobrinj 120 m2 samostojeća što jeftinije do 3200 eura/m2 bazen" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.071 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 467.000 € na 399.900 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 467.000 €
09.03.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ - Samostojeća šarmantna kuća s grijanim bazenom, studio apartmanom i aktivnim turističkim najmom u mirnom dijelu otoka! U središtu otoka, u malom mjestu u općini Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća s prekrasno uređenim vrtom i grijanim bazenom. Kuća se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.900 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.08.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s bazenom na mirnoj lokaciji U središtu otoka u manjem mjestu u općini Dobrinj prodaje se samostojeća kuća s lijepo uređenom okućnicom i grijanim bazenom. Kuća je smještena na kraju slijepe ulice na lako dostupnoj a opet iznimno mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom. U prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj 120 m2 samostojeća što jeftinije do 3200 eura/m2 bazen'
399.900 €
290.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj okolica, u ponudi agencijie izdvaja se vrlo lijepa renoviorana kamena kuća s bazenom na mirnoj lokacijij. Kuća je izvedena na 2 etaže. Kuća obuhvaća ukupnu površinu od 120 m2. Ovom površinom su obuhvaćeni dnevni boravak i kuhinja, 2 sp.s., 2 kup., ter. Uz kuću, kupac....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr