• GoHome Professional
kuće dobrinj 120 m2 što manje samostojeća samostoj - GoHome
  • kuće dobrinj 120 m2 što manje samostojeća samostoj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj 120 m2 što manje samostojeća samostojeća samostojeća

  • Za upit "kuće dobrinj 120 m2 što manje samostojeća samostojeća samostojeća" pronađeno 52 nekretnina - prosječna cijena 3.498 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 5 nekretnina za upit kuće dobrinj 120 m2 što manje samostojeća samostojeća samostojeća pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća u Dobrinju, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, idealna za one koji traže privatnost, tišinu i bijeg od užurbanog života. Kuća je kvalitetno građena 2006. godine i vrlo malo korištena, a 2019. godine obnovljena joj je fasada. Kuća je udaljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća Gostinjac, na intimnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju velika konoba. Na prvom katu dvosoban sa dnevnim boravkom, s izlaskom na veliku terasu. Velika okućnica na kojoj se nalazi vrt, roštilj i spremište. ID KOD AGENCIJE: 11263 Nataša Mršić....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 414.000 €, 130,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - u malom ruralnom mjestu na rubu zelene zone u okolici mjesta Soline, prodaje se novija djelomično kamena mediteranska dvojna kuća okružena lijepim vrtom i prirodom. Kuća zauzima 130 m2 stambene površine i sastoji se suterena, prizemlja i visokog....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 485.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 485.000 €, 130,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 450.000 €
01.04.2026 - 485.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, uvala Soline, novogradnja, dvojna kuća sa bazenom, nalazi se u atraktivnoj zoni okolice uvale Soline, i nudi iznimnu priliku za investiciju ili turizam. Novogradnja. Nova dvojna kuća-katnica 130 m2 sa tri spavaće sobe, tri kupaonice,tri balkona na katu a u prizemlju kuhinje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, samostojeća kuća od 130m2 na parceli od ukupno 516m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je ulazni prostor kroz zatvorenu verandu, kuhinja sa blagovaonicom, jedna spavaća soba, kupaonica, odvojeni WC, te spremište. Na katu su tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 369.000 €, 130,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica mjesta Šilo. Dvojna kuća s predivnom, velikom okućnicom. Prodaje se dvojna kuća površine cca 130 m2 na velikoj parceli površine 954 m2. Kuća se sastoji od suterena u kojemu je konoba i spremište. U prizemlju je kuhinja, dnevni boravak i blagovaona te kupaonica dok....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 131,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRK-GOSTINJAC, u ponudu smo dobili kamenu kuću površine 131 m2, sa dvorištem 426 m2. Objekt se prostire na tri etaže, suteren, prizemlje i kat. Suteren se sastoji od tradicionalne konobe, cisterne, tri spremišta, vešeraja i garaže kao prostor za skladištenje. Prizemlje sadrži ulazni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-52 (od ukupno 53)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan