• GoHome Professional
kuće dobrinj što veće do 330000 eura 90 m2 - GoHome
  • kuće dobrinj što veće do 330000 eura 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj što veće do 330000 eura 90 m2

  • Za upit "kuće dobrinj što veće do 330000 eura 90 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.301 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 90,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je samostojeća kuća sa lijepo uređenom okućnicom i pogledom na more. Kuća zauzima stambenu površinu 90 m2 i podijeljena je na prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi ulazni prostor, spremište i veliki prostor koji objedinjuje kuhinju, blagovaonu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u mjestu Polje na otoku Krku, s ukupno 320 kvadratnih metara okućnice i dvije stambene jedinice. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, a okružena je zelenilom i prirodom. Prva stambena jedinica sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 280.000 € na 259.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji samostojeće kuće sa okućnicom u mjestu Gostinjac, otok Krk. Samostojeća kuća ukupne neto stambene površine od 95m2 smještena je na čestici površine 462 m2, a konceptualno je zamišljena kao dva odvojena stana. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj što veće do 330000 eura 90 m2'
335.000 €
360.000 €
199.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, okolica Dobrinja, dvojna kuća sa dva apartmana i djelomičnim pogledom na more. Kuća se sastoji od apartmana u prizemlju sa dvije spavaće sobe, kuhinju sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaonice te terase 7 m2. U visokom potkrovlju se nalazi manji apartman veličine 33 m2,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 201.000 €, 90,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća u mjestu Čižići? Kuća ima prizemlje i kat, 45 m2 stambene površine, jedna spavaća soba, kupatilo, boravak sa kuhinjom i terasa od 20 m2 Isto tako i 1. Kat.. Konoba 20 m2, okućnica od 360 m2, mirna lokacija, od mora 600 m.. parking.. Kuća zahtijeva malu adaptaciju? ID KOD....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.euro-immobilien.hr

SAMO U NAŠOJ AGENCIJI! Otok Krk - samostojeća kamena kuća s predivnom okućnicom. Kuća na prodaju površine cca 90 m2, sagrađena na zemljištu od cca 680 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju kuće se nalazi kuhinja, dnevni boravak i blagovaona, dvije ostave, toalet i prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Dvojna kamena kuća za adaptaciju smještena na mirnoj lokaciji u mjestu na otoku Krku. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata te nudi dobar potencijal za uređenje prema vlastitim željama. U prizemlju se nalazi konoba, a vanjske stepenice vode na terasu s koje se ulazi u kuhinju. Na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 90,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća stambene površine 90m2 s okućnicom od 219 m2, 5km od mora, u neposrednoj blizini grada Dobrinja. Sastoji se od prizemlja i kata u visokom potkrovlju. Na prizemlju su smješteni wc, spremište, kuhinja s blagovaonicom i prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 279.000 €, 88,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostoječa kuća na Otoku Krku udaljena svega 3 km od Malinske. Kuća je izgrađena 2007 godine. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi kuhinja, dnevni boravak, kupaona, i dvije spavaće sobe. Na ulazu u prizemlje nalazi se natkrivena terasa. Vanjskim stepeništem odlazi....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 184.000 €, 88,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna održavana kuća u srcu Dobrinja ? autentičan otočki ambijent s terasama i kaminom U pitoresknom mjestu Dobrinj na otoku Krku, smještena je ova starija, ali uredno održavana kuća koja odiše tradicionalnim primorskim šarmom. Savršena je za sve koji traže miran kutak za odmor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 88,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://codexnekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja. ID KOD AGENCIJE: 3123 Sandra Vrsalović Agent s licencom Mob: +385 97 680 8154 Tel: +385 97 680 8154 E-mail: sandra@codexnekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća s podrumom u Čižićima ? idealna za obitelj ili odmor! Na prodaju je lijepa prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća od 88 m² pruža savršen spoj udobnosti i blizine mora, idealna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 88,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ČIŽIĆI, u ponudi imamo samostojeću kuću sa okućnicom, samo 500 metara od mora. Na prodaju je samostojeća kuća visoka prizemnica s podrumom, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Čižića, samo 500 metara od mora u prekrasnoj Uvali Soline. Ova kuća površine 88 m² idealna je za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 72.000 €, 88,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu povijesnog mjesta Dobrinj na otoku Krku nalazi se ova autentična kamena kuća višekatnica s iznimnim potencijalom i jednim od najljepših pogleda na more koji otok može ponuditi. Kuća datira iz 1903. godine, a posljednja veća obnova započeta je 2021. godine. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 300.000 €, 87,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže! Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ kat, ukupne bruto površine 106 m2, neto površine 87 m2. U prizemlju se nalazi apartman neto površine 50 m2, koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaj se dvojna kuća s dva apartmana na otoku Krku, na mirnoj lokaciji, okruženom zelenilo. U prizemlju se nalazi apartman s dvije spavaće sobe, kupaonicom, hodnikom, open space prostorom kuhinje i dnevog boravka, te velike natkrivene terase i spremišta. Vanjskim stepeništem spojeno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Samo u našoj ponudi! Otok Krk- Dobrinj prodaja, dvije renovirane kamene kuće u samom centru grada. Kuće se u zemljišnim knjigama vode zasebno, ali su tokom renovacije fizički spojene u jednu cjelinu. Budući kupac ih može ponovo odvojiti, ovisi o njegovim željama. Kuća, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji ! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća, prizemnica, stambene površine od 86 m2 sa bazenom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice sa lijepom terasom, dvije kupaonice i tri spavaće sobe. Pripada joj okućnica površine 316 m2 na kojoj se nalazi bazen sa sunčalistem i vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Riječ je o samostojećoj katnici s ukupno pet soba i stambenom površinom od 85 m², smještenoj na okućnici od 408 m². Izgrađena je 1995. godine i raspolaže s četiri parkirna mjesta te garažom. Kuća ima terasu i jednu kupaonicu s WC-om, a priključena je na gradski vodovod te opremljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 88.800 €, 83,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se na drugoj elektroničkoj javnoj dražbi obiteljska kuća i dvor. Minimalna početna cijena iznosi 88.800,00 EUR. Više podataka moguće vidjeti na FINA stranici očevidnika nekretnina i pokretnina pod brojem OVR-91/2024. Za dan 23.03.2026. godine u 13,00 sati zakazano je razgledavanje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com