• GoHome Professional
kuće dobrinj što jeftinije useljiva - GoHome
  • kuće dobrinj što jeftinije useljiva - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj što jeftinije useljiva

  • Za upit "kuće dobrinj što jeftinije useljiva" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.948 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kamene kuće na otoku Krku. Zadnja je u nizu, te joj pripada lijepa okućnica od oko 350 m2. Građena je 1965. godine, ali je 1980-ih godina dograđena, te je započeta adaptacija. Kuća je priključena na struju, a vodu dobiva iz cisterne, iako postoji mogućnost priključka....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

U centru mjesta Dobrinj prodaje se kamena kuća u nizu. U kuću se ulazi kroz zajedničko dvorište. Iz ulaznog hodnika stepenice vode na etažu ispod na kojoj je smještena kupaonica. Iz hodnika se ulazi u prostoriju koja objedinjuje dnevni boravak i kuhinju a iz koje stepenice vode kat.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj što jeftinije useljiva'
190.000 €
175.000 €
200.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, kamena kuća u nizu u staroj gradskoj jezgri. Kuća je krajnja u nizu, sastoji se od dvije etaže te im ukupno 115 m2. U prizemlju je kuhinja s blagovaonom i dnevnim boravkom i kupaonica, a na katu je spavaći prostor. Kuća je useljiva. Nekretnina u unutrašnjosti trenutno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.000 €, 57,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja samostojeću kuću na otoku Krku, smještenu u predivnom mjestu Šilo. Riječ je o prizemnici površine 57 m² koja se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka te odvojene kuhinje s blagovaonicom. Kuća je u potpunosti renovirana ? postavljene su nove....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m², u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 243.999 €, 57,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, ŠILO - Renovirana samostojeća kuća s okućnicom u blizini pješčane plaže s potencijalom gradnje dodatnog kata! Na prodaju je samostojeća kuća površine 57 m smještena na parceli od 200 m, u mirnom dijelu Šila, svega pet minuta hoda od glavne pješčane plaže. Ukupna neto prodajna....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m s uređenom okućnicom Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m, smještena na mirnoj parceli od 200 m. Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m (57 m kuće + 200 m vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: renovirana kuća 57 m² s uređenom okućnicom ? Šilo, otok Krk Prodaje se potpuno obnovljena kuća stambene površine 57 m², smještena na mirnoj parceli od 200 m². Ukupna neto prodajna površina iznosi 77 m² (57 m² kuće + 200 m² vrta x 0,1). Nekretnina se sastoji od: svijetlog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 57 m² smještena na parceli od 200 m². Kuća se sastoji od dnevne sobe s kaučem koji se pretvara u dodatni krevet za dvije osobe, odvojene kuhinje s blagovaonicom, prostrane spavaće sobe i potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je primorska kuća u nizu, potpuno adaptirana i uređena, stambene površine 101 m², s uređenom okućnicom od približno 450 m². Kuća se sastoji od prizemlja i dvije etaže te nudi tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, hodnik i terasu. Okućnica je prostrana i pruža....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 278.000 €, 57,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća, kompletno obnovljena kuća površine 57 m2, smještena na mirnoj parceli od 200 m2 u srcu Šila. Nekretnina je idealna za odmor, investiciju u turistički najam ili miran boravak tijekom cijele godine. Raspored i unutrašnjost: Kuća se sastoji od moderno uređene....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 235.000 €
27.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 315.000 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk, Dobrinj , samostojeća kuća za renoviranje, pogled na more! Kuća u Dobrinju s velikim potencijalom. Kuća ima površinu cca 240 m2 i nalazi se na parceli površine 434 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja, kata i potkrovlja. Useljiva, ali potrebno adaptirati po današnjim standardima.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 159,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, u ponudu smo dobili imanje od 2835 m2 na kojem je smještena kuća od 139 m2 i uz nju pomoćni objekt od 23 m2. Na kući su potrebni kozmetički zahvati, ali zahvaljujući kvalitetnoj gradnji i održavanju potpuno je useljiva. Parcela je odlično pozicionirana te ima dva ulaza i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 320,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvojna kuća na otoku Krku blizina Malinske Na prodaju je atraktivna dvojna kuća ukupne površine 314 m, smještena u mirnom dijelu otoka Krka, u blizini poznatog turističkog središta Malinska. Kuća se nalazi na uređenoj okućnici od 500 m, koja nudi potpunu privatnost i prostor....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 184,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja na otoku Krku. S ukupnom površinom od 185 m² i prostranom parcelom od 630 m², ova nekretnina pruža privatnost i savršen spoj udobnosti i elegancije. Okućnica je lijepo uređena te obogaćena sunčalištem....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 185,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna, samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okolici Dobrinja. Kuća ima ukupnu površinu od 185 m2 i smještena je na prostranoj parceli od 630 m2. S obzirom na samostojeći položaj, kuća nudi privatnost i mirno okruženje. Okućnica je uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 220,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline: Samostojeća kuća s bazenom samo 90 metara od mora! Prodaje se moderna, samostojeća villa u uvali Soline, smještena na odličnoj mirnoj lokaciji, samo 90 metara od mora. Villa ima površinu od 220 m2 i prostire se na prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 250,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna nekretnina koja se smjestila na impresivnom terenu od 3054 m2 te se prostire na 250 m2 stambenog prostora, uređenog s posebnim naglaskom na detalje i vrhunski dizajn. Vila odiše modernim interijerom i još ljepšim eksterijerom, pružajući savršen spoj elegancije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com