• GoHome Professional
kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 150 - GoHome
  • kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 150 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 150 m2

  • Za upit "kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 150 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.159 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 159.000 €, 150,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se autohtona kuća u Dobrinju,srednjovjekovnom kaštelu.Kuća se nalazi u centru mjesta,na mirnoj lokaciji, ima pogled na more i ukupnu stambenu površinu od 150 m2. U prizemlju kuće nalazi se uređena konoba i koja je predviđena za jednosobni stan. Prvi kat kuće sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA, kuća s dva stana Prodajemo kuću s dva stana u mirnom i lijepom mjestu Hlapa, općina Dobrinj. Kuća se jednim dijelom drži za susjednu, ali je orijentirana tako da ima svoju privatnost. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje čini 2S+DB stan, veličine 100m2.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvojne kuće katnice smještene u mirnom i ugodnom okruženju mjesta Hlapa, u općini Dobrinj na otoku Krku. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam, zahvaljujući svojoj funkcionalnoj raspodjeli prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 150 m2'
450.000 €
430.000 €
440.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 445.000 €, 160,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, okružena velikom okućnicom koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti za uživanje na otvorenom. U sklopu okućnice smješten je bazen koji upotpunjuje dojam udobnosti i luksuza,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine Dobrinj, okolica - u malom mjestu općine Dobrinj prodaje se dvojna kamena kuća površine 150 m2, sa dvoje odvojene stambene jedinice. U prizemlju se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od ulaznog prostora, kuhinja, blagovaone i boravka, jedne kupaone te dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja prekrasnu kamenu kuću s bazenom i dva apartmana u Gabonjinu na otoku Krku. Ova autentična rustikalna kuća izgrađena 1850. godine, u potpunosti je obnovljena 2019., pri čemu je zadržala svoj izvorni, autohtoni izgled s masivnim kamenom i detaljima poput....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje, ukupne stambene površine 160 m², smještena u mirnom naselju Gostinjac na otoku Krku. Sastoji se od dva posebna dvosobna apartmana, idealna za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Prizemlje uključuje ulazni predprostor,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna kuća smještena u Dobrinju na otoku Krku, koja se sastoji od dva potpuno opremljena apartmana i bazena. Ova moderna nekretnina novije je gradnje, a ukupna stambena površina iznosi 160 m2. Kuća se prostire na prizemlju i prvom katu, a oba kata imaju identičan....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 139,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova izuzetna kuća smještena je na mirnoj lokaciji na otoku Krku, u okruženju prirode, a svega nekoliko minuta vožnje od predivne pješčane plaže. Okućnica, prostrana i s dovoljno prostora za izgradnju bazena, nudi potpunu privatnost i brojne mogućnosti za personalizaciju. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica! Kompletno obnovljena kamena kuća sa bazenom i autohtonom šternom u vrlo mirnom mjestu. U prizemlju kuće od ukupno 150m2 su dvije spavaće sobe, velika kupaonica, kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak te dvije terase.Na kat kuće do natkrivene terase sa djelomičnim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo autohtonu kamenu kuću s dvije stambene jedinice,svaka površine 75 m2. Prizemlje kuće sastoji se od terase koja je pred ulazom,ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe,kupaonice s toaletom i spremišta. Vanjskim kamenim stepenicama....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 160,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

Autohtona kamena kuća s bazenom Na prodaju je šarmantna kamena kuća za odmor na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja, udaljena svega 2 km od mora. Kuća površine 170 m² smještena je na prostranoj, ograđenoj okućnici od 950 m², idealnoj za privatnost i uživanje u prirodi. Objekt se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Dobrinj, okolica, kamena kuća sa bazenom stambene površine 140 m2 s okućnicom od 355 m2. Ova samostojeća kuća ima i status kulturnog dobra iz početka 20.stoljeća, stoga su u nadogradnji 2009. godine očuvane značajke starine poput kamene fasade s istočne strane kuće i kameni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 525.000 €, 139,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, na širem području mjesta Dobrinj, prodaje se samostojeća kuća površine 139 m² s prostranom okućnicom od čak 3.300 m², smještena na mirnoj i ugodnoj lokaciji okruženoj zelenilom. Kuća se sastoji od prizemlja i visokog polukata, a na parceli se nalazi i pomoćni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 530.000 €, 160,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK POLJE SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 1900M2 UREĐENE OKUĆNICE Kuća se sastoji od prizemlja sa apartmanom 45m2, dvije spavaće sobe, kuhinja sa blagavaonicom i kupaonice, te zatvorene terase sa kaminom od 24m2, te dodatne natkrivene terase od 20m2. Na katu je drugi apartman od 45m2 trenutno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 160,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, Na prodaju je samostojeća kuća okružena šumom u mirnoj ulici. Sastoji se od 2 etaže, prizemlja i visokog potkrovlja, u naravi dvije stambene jedinice sa po dvije spavaće sobe, kuhinjom, dnevnim boravkom, kupaonicom i terasom. Okućnica površine 1896 m2 je terasasta....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja, dvojna kuća s bazenom i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. U prizemlju se nalazi kuhinjom, dnevnim boravkom, 1 spavaćom sobom, kupaonicom i terasom. Krase ga drvene grede, kameni zidovi, i rustikalno uređenje. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prelijepa kamena kuća s bazenom na prodaju! Nekretnine otok Krk Prodaje se dvojna kamena kuća koja se nalazi na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Kuća se proteže na dvije etaže i ima ukupnu površinu od 150 m2. U prizemlju se nalaze spremište, WC, dnevni boravak i kuhinja te velika....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Krk, unutrašnjost otoka, prodaje se kompletno uređena kuća u rustikalnom stilu. Kuća je sklop suvremene udobnosti i tradicijskog uređenja. Sastoji se od prizemlja ukupne neto površine 76,88 m2 koju sačinjavaju ulaz, hodnik, WC, dnevni boravak sa blagavaonicom, kuhinja, izba i terasa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 149,00 m2 cca 6410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna novogradnja na otoku Krku! Ova luksuzna samostojeća kuća površine 149.76m2 smještena na parceli od 565m2, s prostranom okućnicom od 415m2, udaljena 1.5 km od prekrasnih plaža. Prizemlje se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, ostave i....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 155,12 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - nova kuća s dvije stambene jedinice. Prodaje se nova samostojeća kuća s dva dvoetažna stana . Svaka stambena jedinica u prizemlju ima open space dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu, izlaz na terasu i okućnicu, dok su na katu po dvije spavaće sobe, spremište,....