• GoHome Professional
kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 120 - GoHome
  • kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 120 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 120 m2 samostojeća do 320000 eura

  • Za upit "kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 120 m2 samostojeća do 320000 eura" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.184 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 115.000 €, 130,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Nekretnine otok Krk, Dobrinj - na prodaju je stara kamena kuća za potpunu rekonstrukciju i renovaciju ukupne površine 130 m2 raspoređenih na suteren, prizemlje, kat i tavan. Kuća je smještena na na mirnoj lokaciji te ima prekrasan pogled na zeleno okruženje i prirodu sa kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Dobrinj, okolica, na prodaju je stara kamena dvojna kuća smještena na vrlo mirnoj lokaciji u okolici povijesne jezgre Dobrinja. Kuća se nalazi na samo 4 kilometra udaljenosti od mora, što je čini idealnim izborom za ljubitelje mira, ali i blizine svih važnih sadržaja. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 175.000 € na 155.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 155.000 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 175.000 €
25.02.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, autohtona kuća u staroj jezgri Dobrinja. Kuća je u naravi katnica krajnja nizu, ukupne površine 115m2. Sastoji se od ulaza sa manje terase u hodnik iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevni boravak. Iz istog ulaznog prostora stepenice vode u suteren gdje se nalazi kupaonica....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj što jeftinije terasa samostojeća 120 m2 samostojeća do 320000 eura'
290.000 €
290.000 €
290.000 €
  Kuća, DOBRINJ, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Krk- Dobrinj autohtona kuća s pogledom na more Autohtona kuća 115 m2, nalazi se u samoj jezgri Dobrinja. Sastoji se od ulaznog hodnika u prizemlju koji vodi do kuhinje i dnevnog boravka, te u suteren u kojem se nalaze kupaona i odvojeni toalet. Stepeništem se dolazi na 1. kat gdje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na mirnoj lokaciji u Dobrinju na otoku Krku. Kuća površine 120 m2 se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, wc i spremište. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, kupaonica i velika terasa s otvorenim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Posebna prilika! Šarmantna samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom Dobrinju na otoku Krku! Prodaje se jedinstvena kuća s dušom, smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dobrinja, idealna za sve koji traže fantastičan osjećaj odmora i privatnosti. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kamena kuća smještena na mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja ili kako su mu u povijesti govorili - gradiću dobrih ljudi po čemu je i dobio ime te jednom od najstarijih kaštela na otoku Krku. Nekretnina obuhvaća stambenu površinu od 120 m2 te se sastoji od tri etaže....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com