• GoHome Professional
kuće crikvenica barem 230 m2 - GoHome
  • kuće crikvenica barem 230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće crikvenica barem 230 m2

  • Za upit "kuće crikvenica barem 230 m2" pronađeno 495 nekretnina - prosječna cijena 2.960 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 824.000 €, 500,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo samostojeću kuću koja se sastoji od više stambenih jedinica. Kuća se sastoji od 3 etaže, svaka etaža ima 100 m2 netto stambene površine i smještena je na parceli veličine 500 m2. Sve 3 etaže su međusobno povezane unutarnjim stubištem, iako svaki stan ima zaseban ulaz. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 2.500.000 €, 500,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je prostrana samostojeća kuća površine 500 m², smještena na atraktivnoj lokaciji u Crikvenici, svega 430 metara udaljena od mora, te 1 km od centra grada. Smještena u mirnoj zoni obiteljskih kuća koje su usmjerene na turizam, ova nekretnina predstavlja iznimnu priliku za....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 489.000 €, 500,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica - u strogom centru Crikvenice prodajemo kuću, krajnju u nizu, pogodnu za manji hotel ili hostel. Kuća ima 3 etaže sa mogućnošću podizanja visokog potkrovlja. Na 1. katu je stan površine 104,54 m2, na drugom katu površine 107,66 m2 te visoko potkrovlje ukupne brutto površine....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 220.000 € na 185.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 185.000 €, 510,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 220.000 €
28.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

UPRAVO SNIŽENO!! U ovoj ponudi Vam predstavljamo građevinsko zemljište površine 510 m2. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji koja nudi potpuni mir i privatnost, blago je nakošeno, te se sa njega pruža panoramski pogled na more i otok Krk. Prema pravomoćnoj građevinskoj dozvoli i projektu,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 180.000 €, 510,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo Vam građevinsko zemljište površine 510 m2. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji koja nudi potpuni mir i privatnost, blago je nakošeno, te se sa njega pruža panoramski pogled na more i otok Krk. Prema pravomoćnoj građevinskoj dozvoli i projektu, dozvoljena je gradnja moderne....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.099.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s osam apartmana, garažom i parkirnim mjestima u užem centru grada. Sastoji se od suterena prizemlja i kata. U funkciji je turizma. Prodaje se namještena. Stanovi su manjih i većih kvadratura od 22 do 160 m2. Svaki je opremljen klimom, te ima balkon s kojeg se pruža pogled na....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.100.000 €, 520,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Jadranovo, na izuzetno mirnoj lokaciji, prodaje se luksuzna vila sa panoramskim pogledom. Sastoji se od suterena u kojem su smještena tri apartmana sa zasebnim ulazima. Manji studio apartman od cca 55 m i dva veća jednosobna apartmana svaki od cca 75 m. Na prizemlju se nalazi stan....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.100.000 €, 520,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U centru Crikvenice imamo u ponudi kuću na 4 etaže plus kuća uz nju koja ima vlastiti ulaz sa ceste. Kuća je na 4 etaže , okućnica od 150 m", parking za 4 auta, garaža ta 2 auta, Kuća se sastoji od 7 etažiranih stanova i svaki stan ima terasu i pogled na more. Stanovi su : Stan A....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.100.000 €, 520,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo dvije kuće sa osam stambenih jednica nedaleko od centra grada sa panoramskim pogledom. Manja kuća ima dvosobni stan sa spremištem od 75m2 i dvorište od 56m2Unutar okućnice nalazi se i parking. Veća kuća proteže se na četiri etaže. U potkrovlju se nalaze dva aprtmana jedan....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.180.000 €, 520,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi imamo apartmansku kuću na 4 etaže u strogom centru Crikvenice sa okućnicom od 150m2 ,parkingom za 4 automobila, garažom za dva automobila, te sa pripojenom kućom od 70m2 koja ima svoj vlastiti ulaz iz ceste. Kuća se sastoji od 7 etažiranih stanova od kojih svaki ima svoju....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.100.000 €, 520,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrana samostojeća kuća smještena na izvrsnoj lokaciji u blizini strogog centra grada. U naravi radi se o dvije povezane kuće. Veća kuća, površine 444 m2, sastoji se od 7 odvojenih stambenih jedinica, potpuno uređenih i opremljenih za turističko iznajmljivanje. Druga,....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 517,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna luksuzna vila s 7 privatnih apartmana oaza prestiža u srcu Crikvenice, 2. red do mora Na prodaju je jedinstvena, reprezentativna vila visoke luksuzne kategorije, smještena na elitnoj lokaciji u samom centru Crikvenice, svega nekoliko koraka od mora, u drugom redu što osigurava....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, Na upit, 520,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA - Vila drugi pored mora Grad Crikvenica je, zapravo morska rivijera. Četiri gradića u jednome! Grad čine Selce, Crikvenica, Dramalj i Jadranovo, gotovo spojeni u jedinstvenu nisku turističkih mjesta. Smješteni su uz obalu Jadranskoga mora, u prostoru Kvarnerskoga zaljeva.....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.650.000 €, 530,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Crikvenica, samostojeća novogradnja sa 6 stanova. U suterenu je 1S+DB, u prizemlju su dva 2S+DB, na prvom katu dva 2S+DB, te na drugom katu veliki penthouse s dvije terase i otvorenim pogledom na more i okolicu. Kuća je kompletno namještena, osim penthouse-a. Predivna i velika okućnica....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 2.000.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, CRIKVENICA, 2.000.000 €, 533,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 1.500.000 €
28.04.2026 - 2.000.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

CRIKVENICA - poslovno stambena zgrada na top lokaciji U Crikvenici, jednom od najstarijih turističkih odredišta u Hrvatskoj, poznatom po predivnim plažama, čistom moru i blagoj klimi. U ovom idealnom mjestu za odmor i uživanje u prirodnim ljepotama u prilici smo Vam ponuditi unikatnu....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 930.000 €, 534,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.indomio.hr

Vila se sastoji od suterena,prizemlja i kata. U suterenu se nalazi konoba cca 70 m2. Prizemlje i kat su povezani unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu. Prizemlje se sastoji od ,hodnika,wc-a,spavaće sobe sa kupaonicom,kuhinje sa blagovaonicom,dnevnog boravka,terase i garaže,dok....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 2.375.000 €, 538,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.600.000 €, 540,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća u srcu Crikvenice, nekoliko koraka od kristalno čistog mora. Ukupna površina kuće je 540 m2 a čini ju restoran i dva apartmana . U prizemlju je restoran s prostranom unutrašnjošću i terasom na otvorenom. Potpuno je opremljen i spreman za korištenje. Na katu se nalaze dva apartmana....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.600.000 €, 540,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovo je prilika koja ne dolazi često - kuća u srcu slikovite Crikvenice, samo nekoliko koraka od kristalno čistog mora. S ukupnom površinom od 540 četvorna metra, ova nekretnina nudi više od prostora za stanovanje - nudi poslovne mogućnosti. Prizemlje je rezervirano za restoran koji....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 2.250.000 €, 540,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo impozantnu vilu s bazenom i prekrasnim pogledom na more, smještenu u šarmantnom predjelu grada. Sastoji se od deset spavaćih soba s vlastitim kupaonicama raspoređenih na dvije etaže, četiri spavaće u prizemlju te šest soba na prvom katu. Spavaće sobe su....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.600.000 €, 540,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kuća sa dva stana i poslovnim prostorom u srcu Crikvenice, na samo 100 metara od mora. U prizemlju kuće nalazi se restoran dvije sale, prostranim šankom, opremljenom kuhinjom, prostranim terasama, spremištem, praonicom i kotlovnicom. Poslovanje ovog restorana već je....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 2.250.000 € na 1.950.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 1.950.000 €, 540,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 2.250.000 €
23.05.2026 - 1.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.600.000 €, 542,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetna prilika za investiciju - prostrana kuća smještena u prekrasnoj Crikvenici, udaljena samo 150 metara od mora. Ova nekretnina impresionira svojom ukupnom površinom od 542 četvorna metra te nudi dva potpuno opremljena apartmana i restoran, što je idealno za one....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Na dominantnoj lokaciji , na povišenom dijelu Crikvenice, prodaje se vila s predivnim otvorenim pogledom na more. Dugačkim kolnim prilazom može se prići skroz do ulaza. Okućnica je potpuno ograđena kamenim zidovima i ozelenjena. Kuća se sastoji od tri etaže: Podrum - veliki otvoreni....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na dominantnoj lokaciji ,na povišenom dijelu Crikvenice prodaje se isto tako dominantna nekretnina. Sa dugačkim kolnim prilazom ,može se prići skroz do ulaza.Okućnica potpuno ograđena u kamene zidove te ozelenjena. Sama kuća se sastoji od tri etaže: Pdrumska etaže je jedan veliki....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Prodaje se luksuzna vila s predivnim pogledom na more u Crikvenici. Ova vila pruža vrhunski komfor i obilje prostora za ugodan i opuštajući život.Ova raskošna vila raspoređena je na tri etaže, svaka s pažljivo osmišljenim prostorijama. U podrumu se nalazi bilijard, stolni tenis i....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 3.000.000 €, 550,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dva odvojena objekta na velikoj okućnici na kojoj je bazen, igralište za djecu, roštilj, maslinik, prostor za druženje i odmor, parking veliki ispred objekta. Jako lijepa i održavana okućnica, uglavnom u službi turizma. Veći objekt ima 11 apartmana, vertikalno svi imaju....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.980.000 €, 550,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Crikvenica, s otvorenim pogledom na more i cijeli Kvarnerski zaljev, nalazi se prostrana vila izgrađena 2008. godine, osmišljena za udoban i kvalitetan život u mediteranskom okruženju. Riječ je o nekretnini od 550 m2 na parceli od 1370m2 koja se ističe funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 1.250.000 €, 550,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMI! Zgrada s 6 apartmana na vrhunskoj lokaciji u blizini plaže Na prodaju je zgrada sa 6 atraktivnih apartmana smještena na vrhunskoj lokaciji, samo nekoliko stotina metara od prekrasnih plaža. Ova nekretnina u potpunosti je renovirana i djelomično namještena, pružajući....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 2.600.000 € na 2.400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CRIKVENICA, 2.400.000 €, 550,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 2.600.000 €
22.05.2026 - 2.400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi imamo veliko imanje s dvije kuće s bazenom, pomoćnim objektom, dvorištem i maslinikom koje se nalazi u mirnom dijelu Crikvenice udaljeno od mora i centra grada 2500 metara. Glavna kuća površine je 465 m2 i sastoji se od tri troetažna stana (suteren, prizemlje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-366 (od ukupno 368)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.