- kuće VARAŽDIN pala cijena

  • Za upit "kuće varaždin pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.366 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 298.000 €
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji, koja svojom funkcionalnošću i rasporedom nudi brojne mogućnosti korištenja, kako za ugodan obiteljski život, tako i kao odlična investicija. Kuća je razvedena na dvije etaže i sastoji se od dva odvojena stambena prostora....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 160,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 280.000 €
29.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća se nalazi na jednoj od traženijih lokacija u gradu zbog blizine svih važnih sadržaja; škola, vrtić, sportski sadržaji, trgovine, blizina centra grada Kuća je podjeljena na dvije etaže te svaka etaža ima jedan stan: prizemlje i suteren, koji mogu biti i povezani. U prizemlju....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 334.000 €
13.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtića, osnovnih škola, srednjih škola i većine fakulteta. Kuća je obnovljena i u režimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogućnošću proširenja iznajmljivačkih kapaciteta. Idealna kao investicija ili odlično mjesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće varaždin pala cijena'
180.000 €
290.000 €
270.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 111,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 290.000 €
14.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA,PRODAJA, KUĆA, VARAŽDIN , CENTAR, TLOCRTNE POVRŠINE 111 m2. Vrlo kvalitetno sagrađena i osmišljena kuća uvučena s prometnice u samom centru Varaždina. U gornjem dijelu kuće su 3 spavaće sobe i kupaonica, a u donjem open space konceptu dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 129.900 € na 120.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 139.900 €
25.04.2026 - 129.900 €
14.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća za rušenje i gradnju nove sa projektom Tekst pisao vlasnik! Prodaje se kuća prizemnica starije gradnje za rušenje sa novim Glavnim projektom. Kuća se nalazi nadomak centra grada Varaždina, kvart Banfica i staro sajmište. Kuća ima uporabnu dozvolu iz 1960-e i novu Građevinsku....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 199.000 € na 180.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 180.000 €, 555,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 199.000 €
04.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z795) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 334.000 € na 290.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 290.000 €, 188,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 349.000 €
11.10.2025 - 334.000 €
15.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj ulici, a opet u srcu baroknog Varaždina, na svega nekoliko koraka od osnovne škole, vrtića, fakulteta, trgovina i ambulanti, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća koja spaja praktičnost, udobnost i toplinu doma. Kuća se prostire na više etaža i raspoređena je tako da pruža....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 215.000 € na 192.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 245.000 €
20.03.2026 - 239.000 €
15.04.2026 - 215.000 €
01.05.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k714) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 395.000 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 480.000 €
18.02.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k774) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 220.000 € na 199.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 199.000 €, 129,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA LOKACIJA - DVOJNA KUĆA VARAŽDIN!! Prodaje se dvojna obiteljska kuća sa dva odvojena stana u Varaždinu na parceli od 518 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum - stubište i tri prostorije Prizemlje - stan 1 - hodnik, wc, kupaonica (kada), kuhinja s blagovaonom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 430.000 € na 395.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 395.000 €, 451,05 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.10.2025 - 480.000 €
19.02.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k774) EUROESTATE isključivo posredovanje KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 215.000 € na 192.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 239.000 €
11.04.2026 - 215.000 €
24.04.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE renovirana dvojna kuća katnica površine 120 m2 sa dvorištem i terasom u Varaždinu. - locirana u blizini centra grada - kuća je klasične gradnje, građena opekom i armiranim betonom - kuću čine dvije podrumske prostorije, visoko prizemlje i kat, - renovirana 2024. godine,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 215.000 € na 192.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, Centar, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 192.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Renovirana dvojna kuća katnica površine 120 m2 sa dvorištem i terasom u blizini centra u Varaždinu. ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE I IZNAJMLJIVAČE!!! - locirana u blizini centra grada, - kuća je klasične gradnje, građena opekom i armiranim betonom, - pogodna za stanovanje ili za iznajmljivanje,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 300.000 €
17.01.2026 - 290.000 €
01.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća, ukupne površine cca 250 m2, s terasom i dvorištem.. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom predgrađu grada Varaždina. Sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Potpuno uređena i namještena. PVC stolarija. Dvorište idealne površine s sjenicom i garažom.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 235.000 € na 213.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 213.000 €, 798,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 235.000 €
28.02.2026 - 213.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVA CIJENA-"PRILIKA", VARAŽDIN . Vrhunsko građevinsko zemljište s izvedbenim projektom i pravomoćnom građevinskom dozvolom. Zemljište s građevinskom dozvolom, izvedbenim projektima i plaćenom komunalnom naknadom. ZAGREB, KRALJEVEC, STAMBENI PROJEKT S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM, NOVO U....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr