- kuće SVETA NEDJELJA

  • Za upit "kuće sveta nedjelja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.214 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETA NEDJELJA, 320.000 €, 611,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

ISTRA ? SV. NEDJELJA, LABIN ? KAMENA KUĆA S GOSPODARSKIM OBJEKTOM I VIŠE OD 21.000 m² OKUĆNICE Na samo nekoliko minuta vožnje od Labina i naselja Sveta Nedjelja, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu unutrašnje Istre, nalazi se ova autentična istarska kamena kuća s gospodarskim objektom....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 1.900.000 € na 1.490.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.490.000 €, 240,00 m2 cca 6210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 1.900.000 €
15.03.2026 - 1.490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna vila površine 240 m2 na zemljištu površine 500 m2 koja se prostire na tri etaže i uključuje četiri prostrane spavaće sobe s bračnim krevetima. Svaka soba ima vlastitu terasu s pogledom na more, a tu su i tri suvremeno uređene kupaonice s walk-in tuševima te dodatni toalet.....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.290.000 €, 298,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Hvar, prekrasna nekretnina na južnoj strani otoka, 1.red uz more, s ponoramskim pogledom. Sastoji se od tri samostalne kuće/jedinice povezane zajedničkom terasom ukupne stambene površine 298 m2.Kamena kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje te velike terase (160m2)....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sveta nedjelja'
1.000.000 €
315.000 €
890.000 €
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 195.000 €, 79,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Istra, Nedešćina ? renovirana kuća s terasom Na prodaju je šarmantna kuća netto stambene površine 63 m² s dodatnom terasom od 16 m², smještena na parceli od 340 m² u mirnom selu blizu Nedešćine. U prizemlju se nalazi dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica i hodnik,....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 2.500.000 €, 330,00 m2 cca 7580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE MODERNA VILA U NOVOGRADNJI, NA SAVRŠENOJ LOKACIJI NA OTOKU HVARU! PLANIRAN ROK USELJENJA: sredina 2026. Ova ekskluzivna vila će predstavljati savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i modernog dizajna. Smještena na južnoj strani otoka, sa nevjerojatnim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kamena kuća za adaptaciju sastoji se od prizemlja i kata sa oko 26 m2 po svakoj etaži te manjeg vrta iza kuće. Pogled na more s prvog kata. Priključak struje, betonska ploča na katu. Vlasništvo uredno. Otvorenjem nove ceste Dubovica - Hvar Sv. Nedjelja postat će još atraktivnija lokacija....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.260.000 €, 386,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Sveta Nedjelja, jedinstvena nekretnina smještena na juznim padinama otoka Hvara s panoramskim pogledom na more od kojeg je udaljena par minuta hoda. Ova nekretnina je položena na parceli površine 2390 m2 koja je kultivirana mediteranskim biljkama. U naravi se radi o dvije kuće s više....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 860.000 €, 335,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnineNa prodaju je samostojeća katnica ukupne neto korisne površine 335,75 m², smještena na zemljištu površine 763 m², na mirnoj i odlično povezanoj lokaciji u Svetoj Nedelji. Izgrađena 2009. godine, ova prostrana i kvalitetno održavana kuća nudi funkcionalan raspored na....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.260.000 €, 386,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PREDIVNO IMANJE NA HVARU, OČARAVAJUĆEG POGLEDA NA MORE Nekretnina je smještena na južnim padinama otoka Hvara, prvi red do mora na posjedu od 2390 m2. Okružena je stablima maslina, ružmarinom i ostalim mediteranskim biljkama. Sa nje se pruža nesmetan otvoren pogled na more. Privatni....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Nekretnina sa izvrsnim potencijalom u mjestu Sveta Nedilja na južnoj strani otoka Hvara, koja se sastoji od kamenog objekta na dvije etaže površine cca 35 m2, prizemnice cca 15 m2 i malog ruševnog objekta, sve za potpunu rekonstrukciju, na zemljištu površine 372....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na stranici https://codexnekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-poslovanja. ID KOD AGENCIJE: 1987 Gordana Grgat Asistent u posredovanju Mob: +385 95 712 9727 Tel: +385 97 680 8154 E-mail: gordana@codexnekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 600.000 €, 290,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte rijetku priliku - autentična dalmatinska kamena kuća iz 1899. godine, kompletno renovirana 2007., smještena u idiličnom Ivan Dolcu na otoku Hvaru. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj tradicije i moderne funkcionalnosti, idealna kako za privatno uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 334.898 €, 158,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća u nizu u Svetoj Nedjelji, u manjem projektu s ukupno četiri kuće. Kuća ima 158 m² stambene površine raspoređene na tri etaže, privatni vrt i dva vanjska parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, gostinjski WC....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 330.000 € na 335.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETA NEDJELJA, 335.000 €, 138,68 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 320.000 €
19.01.2026 - 325.000 €
16.02.2026 - 330.000 €
28.02.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Hoto vile, prekrasna 3-sobni na I katu stan u odličnoj zgradi sa svega 3 stana, veliko spremište i tri vlastita parkirna mjesta, dva u garaži i jedno vani ukupne veličine 138,68 m2. Zgrada je iz 2005. godine, kvalitetna i održavana (samo tri stana) a stan je posebno njegovana interijera....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 1.390.000 €, 560,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Kuća tlocrtno 560 m2 sa uhodanim apartmanima, na južnoj strani otoka Hvara u uvali Jagodna. Kuća ima 11 apartmana i 5 pomoćnih prostorija. Pokraj kuće se nalazi građevinski teren koji je također dodatno na prodaju (cijena na upit), cca 830 m2. Kuća se nalazi u mirnoj uvali....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDJELJA, 344.580 €, 162,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderna kuća u nizu u Svetoj Nedjelji, smještena u manjem projektu od ukupno četiri kuće. Riječ je o novogradnji ukupne stambene površine 142 m², raspoređene na tri etaže, s pripadajućim vrtom i dva vanjska parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more