- kuće SKRADIN

  • Za upit "kuće skradin" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 1.923 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 185,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju kuća katnica ukupne stambene površine 185 m 2 u mjestu Bratiškovci u skradinskom zaleđu. U prizemlju se nalazi manja kamena kuća koja se sastoji od dvije prostorije i drugi dio, glavna kuća koja također sadrži uređeni dnevni dio i jednu sobu pored. U ograđenom....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 269.000 €, 223,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrana kuća s velikim zemljištem, podrumom i mogućnošću dvije stambene jedinice ? mirna lokacija u dalmatinskom zaleđu Osnovne informacije Lokacija: Bratiškovci (u blizini Skradina) Ukupna stambena površina: cca 223 m2 Površina zemljišta: cca 1.964 m2 Katnost: prizemlje + 1. kat....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 378.000 €, 178,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Lijepa kuća sa bazenom u Dubravicama :::. U Dubravicama kodSkradina nalazi se simpatična kuća na dvije etaže na parceli površine 321m2, te raspolaže sa ukupno 178m2 stambene površine. Prizemlje sa svojih110m2 služi kao dnevni dio gdje je smještena kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće skradin'
128.000 €
120.000 €
100.000 €
  Kuća, SKRADIN, 694.000 €, 189,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE SE JAVITE NA 0914070777 *** Ekskluzivno, samo u našoj ponudi, prodaje se predivna opremljena vila s bazenom koja predstavlja izvanrednu priliku za turističku investiciju. Vila se nalazi na moru, u neposrednoj blizini lokalne marine u Skradinu, što je....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Ana je poslovna žena sa višegodišnjim poslovnim iskustvom i teoretskim znanjem stečenim na Veleučilištu u Šibeniku. Njezina stručnost uključuje puno poslovnog iskustva, marketing, izražene vještine pregovaranja, te dobro poznavanjem tržišta nekretnina. Ana je izvrstan slušatelj koji....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Dva uređena stana u kući u Skradinu :::. U centru Skradinu nalazi se kuća u nizu sa četiri etaže. Predmetni stanovi se nalaze na drugom katu i u visokom potkrovlju. Na drugom katu se smjestio stan površine oko 30m2 u kojem nalazimo hodnik, kupaonicu, kuhinju sa blagovaonicom....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 86.000 € na 105.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SKRADIN, 105.000 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 86.000 €
16.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Kuća u Sonkoviću :::. U selu Sonković kod Skradina nalazi se samostojeća kuća. Kuća je P+k ukupne površine cca 91 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban stan od 43m2, sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevne sobe, jedne spavaće sobe te kupaonice 5m2 koja....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 650.000 €, 234,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kuća s bazenom u 1. redu :::. U centru Skradina, u1. redu do Marine na mirnoj lokaciji, nalazi se stambeno-poslovna zgrada. Sastoji se od suterena, prizemlja i potkrovljate raspolaže s 3 stambene jedinice i poslovnim prostorom ugostiteljske namjene tipa konoba. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo ruševnu kuću u selu Smrdelji, s 609 m2 okućnice . ]]> .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 350.000 €, 222,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kuća za adaptaciju u centru Skradina :::. U centru živopisnog mjesta Skradin, uz glavnu prometnicu nalazi se kamena kuća pogodna za poslovno-stambenu namjenu, ukupne korisne površine 222m2. Sastoji se od prizemlja i kata, a nalazi se na parceli od 223m2. U prizemlju je konoba....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 150.000 €
28.02.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stara kamena kuća u Skradinu :::. Blizu samog centra Skradina nalazi se autohtonakamena prizemnica. Udaljena je od prometnice oko 30m, a moguć je pristup pješice, biciklom i motorom, dok za automobil nema dovoljno širine. Poseban ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2.....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju uređena kamena kuća prizemnica tlocrtne površine 96 m2 s velikim vrtom iza kuće površine 523 m2 s pristupom i sa sporedne ceste u slikovitom i mirnom mjestu Vaćani, u zaleđu Skradina. Kuća je izvorno stara kamena, te posjeduje Uporabnu dozvolu za građevine sagrađene....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 619.000 €, 240,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila sa bazenom u samom centru Skradina, u marini, na rijeci Krki. Stambena površina kuće iznosi 240 m2, a površina okućnice iznosi cca 500 m2.U prizemlju kuće se nalazi wellness, sauna, tuševi, prostor za masažu, bar. Također, u dijelu prizemlja se nalazi i zasebni objekt....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je perspektivno imanje u Bribiru, podno Bribirske glavice odnosno spomenika kulture najviše kategorije, mjesta koje je među hrvatskim arheolozima poznato kao hrvatska Troja. Na imanju se nalazi djelomično obnovljena obiteljska kuća katnica s dvije stambene jedinice ukupne....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 1.900.000 €, 450,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Sonković, nedaleko Skradina, prodaje se stilski namještena vila s bazenom. Vila je prava rijetkost na tržištu - izgrađena početkom 20. stoljeća kao škola, a prije nekoliko godina kompletno renovirana i uređena kao vila za najam najviše kategorije s pet zvjezdica. Vila ukupne....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAMENA KUĆA ZA ADAPTACIJU ? NA NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI GRADA SKRADINA!! POSLOVNO-STAMBENI POTENCIJAL U centru živopisnog mjesta Skradin, uz glavnu prometnicu, prodaje se autentična kamena kuća pogodna za poslovno-stambenu namjenu, ukupne korisne površine cca. 200 m². Smještena je....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 99.000 €, 361,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibensko - Kninska zupanija , prodaja kuće kojoj je potrebna kompletna renovacija . U prizemlju su dva poslovna prostora . Gornji kat se sastoji od kuhinje , kupatila i nekoliko soba . Kuća ima 369m2 plus potkrovlje . VAŽNO: Poštovani klijenti, Nekretinu je moguće razgledati isključivo....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u centru Skradina, izgrađena na zemljištu od 65m² od čega kuća zauzima 44 m², a dvorište 21 m². Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi jedan poslovni prostor od cca 12 m² koji je trenutno uređen kao soba s wc-om i sobe od cca 23m² u sklopu koje se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Šibenika, u mjestu Bogdanovići se prodaje novogradnja dvojne kuće s bazenom u mirnom okruženju. Kuća ukupne stambene površine 132 m² s 4 spavaće sobe i 3 kupaonice se prostire na dvije etaže. Opremljena je podnim grijanjem u svim prostorijama te klimatizacijom. U prizemlju....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 190.000 € na 170.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 170.000 €, 275,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 190.000 €
27.02.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Ićevo, nedaleko od Skradina i Nacionalnog parka Krka, smještena je ova prostrana dvojna kuća koja nudi brojne mogućnosti. Izgrađena na parceli od 650 četvornih metara, kuća ukupne stambene površine od oko 275 m2 raspoređena je na četiri etaže,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 149.000 €, 90,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kuća smještena u mirnom i lijepom mjestu Rupe kraj Skradina, idealna za one koji traže opušten život u prirodi ili vikend oazu daleko od gradske vreve. Ukupne površine 90 m2, kuća se prostire na dvije etaže, svaka od po 45 m2, funkcionalno raspoređene za ugodan....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 250.000 €, 131,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju obiteljska kuća velikog potencijala ukupne neto korisne površine 131 m2 s velikom okućnicom 623 m2 i pomoćnim zgradama u mjestu Bićine kod Skradina. Bićine spadaju pod grad Skradin, mjesto iznimne kulturne, povijesne i prirodne ljepote ljepote i vrijednosti,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća na Brodarici, katnica, ukupne površine 284 m2. Prostrana kuća na parceli cca 660 m2. Sastoji se od prizemlja i kata, te krovne terase (mogućnost dizanja još jedne etaže). U prizemlju se nalazi prostrani stan, s tri spavaće sobe, kuhinja, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 250.000 €, 156,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju Bićina, 800 m od Skradina, nalazi se obiteljska kuća korisne površine 156 m², smještena na parceli od 786 m². U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom površine 14,80 m2, dnevni boravak površine 10,8 m2, kupaonica površine 8 m2 i konoba površine 17,90 m2. U....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 760.000 €, 760,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Skradin, Dubravice, kuća sa 7 apartmana i velikim bazenom, izgrađena na parceli površine 2556 m². Okružena je velikim dvorištem i maslinikom. Prodaje se potpuno namještena i opremljena, spremna za odmor ili za nastavak uspješne djelatnosti najma.Kuća uz podrum ima i 3 stambene etaže....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 460.000 €, 172,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno obnovljena kuća (nanovo izgrađeno sve osim vanjskih zidova) sa tri kompletno opremljena zasebna apartmana, nekorištena. Kompletno novo izvedeni: voda, odvodnja, centralno grijanje, priprema potrošne tople vode preko dizalice topline, klimatizirana svaka prostorija,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 619.000 €, 220,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu grada Skradina prodaje se vila s bazenom površine 220 m2. Vila se nalazi uz samu marinu na rubu šume što joj daje dodatni mir i opuštajuću atmosferu. Vila se trenutno koristi u poslovne svrhe. Sastoji se od dva kompletno namještena jednosobna apartmana od 38 m2 koji....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 190.000 €, 102,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Skradinu . Stan se nalazi na prvom katu te je izuzetno prostran i lijepo namješten. Renoviran 2008. godine, te su sve instalacije promijenjene. Stambene površine 86,90 m2 te se sastoji od ulaznog dijela, dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 650.000 €, 234,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća s bazenom u 1. redu :::. U centru Skradina, u 1. redu do Marine na mirnoj lokaciji, nalazi se stambeno-poslovna zgrada. Sastoji se od suterena, prizemlja i potkrovlja te raspolaže s 3 stambene jedinice i poslovnim prostorom ugostiteljske namjene tipa konoba. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Skradinu prodaje se kamena prizemnica površine 60 m2. Udaljena je od glavne prometnice 30m, a pristup kući je pješački, biciklom ili motorom. Glavni ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2. U kući je smješten dvosobni stan, površine 60m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2022.,

www.terradalmatica.hr

U mjestu Sonković, nedaleko Skradina, prodaje se stilski namještena vila s bazenom. Vila je prava rijetkost na tržištu ? izgrađena početkom 20. stoljeća kao škola, a prije nekoliko godina kompletno renovirana i uređena kao vila za najam najviše kategorije s pet zvjezdica. Klima, Namješten,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 460.000 €, 172,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Kuća s 3 apartmana, Skradin .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 150.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kuću u Bribiru , 5 km od Skradina. Kuca ima površinu cca 300 m2, i okućnice cca 1000 m2. Sve ostale inf; 098 1743261]]> .