- kuće SELINA

  • Za upit "kuće selina" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.462 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosječna površina)
    • barem 230 m2
    • 270 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELINA, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SELINE - PRILIKA! Kuća u 1. redu do mora Prodaje se prekrasna kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica, udaljena svega 20 metara od uređene plaže i kristalno čistog mora. Kuća je u potpunosti renovirana 2025. godine, pri čemu su izvedeni svi građevinski i instalacijski....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 168,00 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se elitna villa sa bazenom na odličnoj lokaciji, udaljena stotinjak metara od mora. Prostire se na tri etaže veličine cca 120 m². U uređenom podrumu nalazi se garaža sa dva parkirna mjesta. Prizemljem dominira prostrani dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, te spavaćom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 365.000 €, 204,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji - PRVI RED DO MORA svega 20 metara od uređene plaže. Prodaje se kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica. U blizini autokampa Pisak, u mirnoj ulici. Kuća je u potpunosti renovirana u 2025. godini: uvedena trofazna struja, promijenjene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće selina'
750.000 €
265.000 €
830.000 €
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,58 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U našoj ponudi je kuća koja se nalazi na odličnoj lokaciji 20 metara od mora, uređene plaže, u mirnom djelu Selina. Nekretnina se prostire na tri etaže: podrum, prizemlje i tavan. U podrumskom djelu nalaze se spremišta koja se koriste za odlaganje ili se mogu preurediti u konobu.....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica Samostojeća kuća na samo nekoliko metara od mora i šljunčane plaže na mirnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja! Kompletno renovirana 2025. godine (uključujući instalacije, zidne i podne obloge, sanitarije itd.) Moderno namještena i uređena, spremna....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 49.000 €, 135,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Tri stare kamene kućice (ruševine) ukupne tlocrtne površine 65 m², na zemljištu od 135 m². Dodatno, uz ovu nekretninu dolazi i 76 m² zemljišta u suvlasništvu. Postojeći objekti danas predstavljaju trag nekadašnje gradnje. Smješteno u mirnom i ugodnom okruženju.....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kuća u nizu građena prije 1968-e godine. Sastoji se od prizemlja i kata sa vanjskim stepeništem za kat i 2 terase. Kuća je građena prije 68-e godine, Učinjeni zahvati na nekretnini su sljedeći: - postavljen je novi krov sa izolacijom - postavljena je nova podna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 450.000 €, 168,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

SELINE - EXCLUSIVE - isključivo pravo posredovanja Atraktivna lokacija Prodaje se kuća u mjestu Seline koje se nalaze na području općine Starigrad Paklenica. Kuća tlocrtne površine 84 m2 sagrađena je na zemljištu površine od 1164 m2. Udaljena je svega 700m od prekrasne plaže Jaz.....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Selinama, udaljena svega 150 metara od mora. Smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina spaja moderan komfor i prirodnu ljepotu, nudeći savršeno mjesto za odmor ili turistički najam. Vila se prostire na prostranom zemljištu s uređenim....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.790.000 €, 250,00 m2 cca 7160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes predstavlja modernu luksuznu vilu s panoramskim pogledom na more i elegantno uređenim vanjskim prostorom. Ova ekskluzivna vila smještena na sjeverozapadu Zadarske županije prava je oaza luksuza i sofisticiranog dizajna, idealna za one koji traže mir, eleganciju i potpunu....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 375.000 €, 335,58 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Selina na samo 20 metara od mora u ponudu smo dobili šarmantnu samostojeću kuću. Nekretnina se sastoji od tri etaže: podruma,uređenog kata i tavana. Kuća je kompletno adaptirana kako interijer sa svim instalacijama tako i nova fasada. Prizemlje je kompletno adaptirano....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 700.000 €, 180,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća s bazenom, 4* kategorizacijom i 4 apartmana ? Seline, Starigrad Prodaje se samostojeća kuća površine 180 m2 na parceli od 742 m2, smještena u mirnom dijelu Starigrada, naselju Seline. Izgrađena 2005. godine, 2015. godine je potpuno adaptirana i uređena, kuća je namještena,....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 365.000 €, 204,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na atraktivnoj lokaciji - PRVI RED DO MORA svega 20 metara od uređene plaže. Prodaje se kuća u mjestu Seline, općina Starigrad-Paklenica. Adresa je Put Bunarića 34, preko puta autokampa Pisak, u mirnoj ulici. Kuća je u potpunosti renovirana u 2025. godini: uvedena trofazna....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 450.000 €, 250,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Selinama se prodaje kuća ispod magistrale na par minuta šetnje od mora i plaže Pisak, isto tako i od centra mjesta. U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za kvalitetan boravak. Ispred kuće se nalazi dvorište u kojem se može parkirati više vozila. Ispod cijele kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 198.000 €, 140,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Kuća katnica sa 2 apartmana smještena u mirnoj rezidencijalnoj ulici! Cca 1 km od mora i plaže. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalaze 4 prostorije svaka sa zasebnim ulazom i to koncipirane....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more, mirna lokacija! Površina bruto objekta 477m2 smještena na terenu površine 431m2 otvorenog pogleda! Četiri luksuzna apartmana s dodatnim sadržajima! Podrum: - prostrana prostorija za druženje, - kupatilo s toaletom,....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 790.000 €, 188,53 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica Novoizgrađena vila (2023./2024.) površine 188.53 m2 sa grijanim bazenom smještenu na vrlo mirnoj lokaciji! Zemljište površine 467 m2. Pogled na more i planine! Villa se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje: - kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 388,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline je šarmantno malo mjesto smješteno u srcu hrvatske obale, poznato po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru. Ovaj mirni gradić okružen je veličanstvenim planinskim masivom Velebita, pružajući posjetiteljima prekrasan pogled i mnoštvo mogućnosti za aktivnosti na otvorenom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Starina površine 87 m2 smještena na terenu od 697 m2. Cca 1,1 km od mora i plaže! Blizina svih potrebnih sadržaja. Sva infrastruktura (struja, voda) u blizini. Mirna lokacija, okružena zelenilom i planinama. Dodatne informacije na upit. Agencijska naknada....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb