- kuće RAVNI

  • Za upit "kuće ravni" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.096 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 450,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća koja ima 6 apartmana potpuno opremljenih i s privatnim bazenom. Grijanje u svim apartmanima je putem klima uređaja. Apartmanska kuća sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, svaki apartman kategoriziran je s 4 zvjezdice, 3 apartmana imaju po dvije spavaće dok....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na ukupno 77 m², raspoređenih na dvije etaže. Svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu, s vlastitim ulazom i privatnošću. U suterenu se nalazi prvi apartman,ukupne površine 32 m². Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s vanjskim grijanim bazenom i 4 spavaće sobe nalazi se u okolici Labina, u mjestu Ravni koja je udaljena od mora 800 metara. Stambena površina vile iznosi 200m2 raspoređenih na prizemlje i prvi kat sa koje se prostire pogled koji oduzima dah. U prizemlju vile nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće ravni'
990.000 €
990.000 €
730.000 €
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.eurovilla.hr

U simpatičnom naselju Ravni koje je udaljeno samo nekoliko kilometara od grada Labina smjestila se ova impresivna vila ukupne stambene veličine od 200 m2 na okućnici od 496 m2.Nekretnina se odlikuje modernim dizajnom, te su u izgradnji korišteni vrhunski i kvalitetni materijali, sami....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 170,00 m2 cca 6470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpozeljnjijih i najljepših lokacija istočne Istre, s neometanim panoramskim pogledom na more , otok Cres , Učku i Opatiju smjestila se ova reprezentativna moderna vila koja spaja luksuz , mir , blizinu mora i savršen pogled . Lokacija objekta nudi jedinstvenu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVA AGENCIJE 700 M OD MORA! Kako bi bilo dobro ODMAH prošetati ovim prekrasnim apartmanima, zar ne? 3D TOUR kroz sva četiri apartmana dostupan je na linkovima ispod! Apartman 1: https://my.matterport.com/show/?m=RhkMXwVgJbU Apartman 2: https://my.matterport.com/show/?m=syUBBNspDkD....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća s dva odvojena apartmana u mjestu Ravni, udaljena svega 5?10 minuta hoda od mora. Svaki apartman ima vlastiti ulaz, što pruža potpunu privatnost i fleksibilnost ? savršeno za turistički najam ili dvije obitelji. Kuća ima ukupno 77 m² stambenog prostora, raspoređenih....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 300291008-411 HELENA HRVATIN Agent Mob: +385 91 1872 234 Tel: +385 52 496 062 E-mail: h.hrvatin@remax.hr www.remax-istra.com ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE (prodaja).

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, vila s bazenom i pogledom na more Vila je ukupne površine 200 m2, a nalazi se na parceli od 520 m2. Vila se sastoji od prizemlja i kata: ? Prizemlje: kuhinja i blagovaona, tri spavaće sobe, tri kupaone i toalet, ? Kat: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupaona i toalet.....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAVNI, u ponudu smo dobili predivnu vilu s pogledom na more i na maslinik. Vila koja će osvojiti vaše srce prostire se na 200m2 ukupne površine, protežući se na prizemlje i prvi kat. Izuzetno prozračan prostor s otvorenim rasporedom i staklenim stijenama omogućuje obilje sunčeve....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!