- kuće PJEŠČANA UVALA terasa

  • Za upit "kuće pješčana uvala terasa" pronađeno 43 nekretnina - prosječna cijena 2.939 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2
    • do 430 m2
    • 430 m2 (prosječna površina)
    • barem 430 m2
    • 520 m2
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 510.000 €, 269,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Vinkuranu, ukupne stambene površine od 210m2, udaljena svega 300 metara od mora, s dva stana i okućnicom od 200m2. Prvi se stan nalazi u prizemlju stambene zgrade i sastoji se od kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i WC-a sa izlazom na prednju....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.560.000 €, 497,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

U Pješčanoj uvali, jednoj od poznatih pulskih turističkih zona nalazi se ova lijepa vila, smještena 200 m od plaže te samo 500 m od marine. Vila se sastoji od jednog dvosobnog apartmana veličine 60 m2, četiri jednosobna apartmana veličine 45-55 m2, dva studio apartmana veličine 25-30m2,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 880.000 €, 400,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ova predivna kuća nudi izvanrednu priliku za život ili investiciju u jednom od najljepših dijelova Pješčane uvale. Sa četiri zasebna stana i obiljem prostora za udoban život ili turistički najam, ova nekretnina je savršena kombinacija elegancije i praktičnosti. Glavne Značajke: Prizemlje:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pješčana uvala terasa'
370.000 €
550.000 €
1.500.000 €
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.investa.hr

Pula, Pješčana uvala, kuća s pet atartmana blizu mora Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom okruženju okolice Pule, na samo 300m od morske obale i plaža. Okružena bujnim zelenilom, ova stambena kuća ukupne bruto površine od 530m² smjestila se na parceli od 763m². U sklopu....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 497,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U Pješčanoj uvali, jednoj od poznatijih turističkih zona nalazi se ova lijepa vila smještena 200 m od plaže te 500 m od marine. Villa se sastoji od 4 jednosobna apartmana, jednog dvosobnog apartmana, dva studio apartmana i jednog velikog stana s tri spavaće sobe. Apartmani su veličine....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 450.000 €, 119,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderna kuća u nizu - prodaje se novogradnja s bazenom na samo pet minuta od centra Pule! Prodaje se suvremena kuća, prva u nizu, smještena u mirnom i ugodnom naselju, idealnom za obiteljski život ili turistički najam, a istovremeno u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 330.000 €, 93,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.investa.hr

Pješčana uvala - prodaje se kuća sa 3 stambene jedinice, 200m od mora i plaža kompletno renovirana 2022. godine. U prizemlju su smještene 2 stambene jedinice; Prva se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa spavaćom sobom, kupaone i manje terase ukupne površine 30m2.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 570,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo jedinstvenu nekretninu na atraktivnoj lokaciji u Puli svega nekoliko metara od uređenih plaža i na par minuta vožnje od povijesne jezgre grada. Ova nekretnina nudi savršen spoj obiteljskog doma, turističkog potencijala i poslovne prilike. Kuća se sastoji od tri potpuno....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji kuća u ROH-BAU izvedbi u Vinkuranu stambene površine oko 250m2. Sastoji se od prizemlja gdje se nalazi stan od 50m2 koji je potrebno adaptirati te još jedan stan od 70m2 u ROH-BAU fazi sa velikom natkrivenom terasom. Na gornjem katu je veliki stan površine 120m2 sa velikom....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 830.000 €, 360,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pješčana Uvala Ekskluzivno u Diamondu! Samostojeća kuća sa velikom okućnicom Prodaje se kuća u Pješčanoj Uvali, na vrhunskoj lokaciji samo 150 metara od mora te u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja. Jedan od najljepših pogleda na more u kombinaciji sa velikom okućnicom....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 4.600.000 €, 551,00 m2 cca 8350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina, sa posebnim zadovoljstvom izdvaja iz svoje ponude ovu fantastičnu, luksuznu vilu s magičnim pogledom na top-najtraženijoj lokaciji u bližoj okolici Pule. Smještena je na kraju ulice i urbane zone na brežuljkastom terenu s kojeg je pogled kakav mnogi sanjaju....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PJEŠČANA UVALA - Prekrasna privatna apartmanska vila, smještena na ekskluzivnoj lokaciji, svega nekoliko koraka do plaže! Ponosno predstavljamo ovu visoko kvalitetno i savršeno održavanu obiteljsku apartmansku vilu, smještenu na svega 1 minutu hoda od plaža. Riječ je o vili....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 880.000 €, 330,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s četiri stana u Pješčanoj Uvali idealna za turizam i obiteljski život Na prodaju je kuća s ukupno četiri stana, smještena u mirnom dijelu Pješčane Uvale, nedaleko od mora. Svim stanovima pristupa se unutarnjim stepenicama, što objekt čini funkcionalnim i praktičnim. Tri stana....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lukuznu nekretninu sva u zelenilu. Vila je sa 5 spavaći soba , uređena galerija, zaseban apartman. Vilom dominiraju terase. Unutrašnjost vile je detaljno i kvalitetno urađena : u dnevnim prostorijama postavljeno afričko drvo, grijanje Fan-coil jedinice za grijanja i hlađenja,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 2.000.000 €, 350,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

U najatraktivnijem dijelu Pule, Pješčanoj Uvali poznatoj po besprijekorno uređenim vilama, okućnicama, lijepoj pješčanoj plaži smještenoj u centralnom dijelu Pješčane Uvale s pogledom na otvoreno more nalazi se i ova vila.Na lijepo uređenoj okućnici od 980 m2, na povišenom dijelu....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 530,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.600.000 €, 497,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U Pješčanoj Uvali, svega nekoliko minuta hoda od mora, smještena je ova atraktivna i lijepo uređena vila. Objekt je koncipiran kao višenamjenska turistička nekretnina s više zasebnih smještajnih jedinica. U sklopu vile nalazi se više apartmana različitih veličina: četiri jednosobna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.560.000 €, 497,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA-PULA-PJEŠČANA UVALA-APARTMANSKA KUĆA 497m2 SA 8 APARTMANA- 200m OD MORA SA POGLEDOM Sastoji se od 4 jednosobna apartmana 40m2-55m2 1 dvosobni apartman 60m2 2 studio apartmana 25m2-30m2 1 velikog stana sa tri spavaće sobe svaki apartman ima svoj balkon sa prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 570,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, VINKURAN - Obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu naselja, udaljena svega 800m od mora, idealna je za bavljenje turizmom i iznajmljivanjem. Kuća sveukupne stambene površine od 300m podijeljenih na dvije etaže. Ulazom u kuću prilazi se pretprostoru koji dijeli kupaonu od....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.150.000 €, 502,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Povijest Pule započinje prije otprilike 3000 godina kada je na brežuljku na kojem se danas nalazi Kaštel nastalo prvo gradinsko naselje, utvrda Histra. Od tada pa sve do danas Pulom su se izmjenjivali mnogobrojni vladari. Kroz većinu svoje povijesti Pula je proživljavala brojne vrhunce....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 430,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PJEŠČANA UVALA, u ponudi je luksuzna kuća s bazenom ukupne površine 530 m², smještena na prostranoj parceli od 800 m² u jednom od najpoželjnijih dijelova Pule, svega 300 metara od mora. Nekretnina se sastoji od pet luksuzno rustikalno opremljenih stambenih jedinica ? tri dvosobna....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 900.000 €, 330,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI ! Nudimo samostojeću obiteljsku kuću u Pješčanoj uvali na samom brdu sa fantastičnim pogledom na more ! Kuća se sastoji u suterenu od velike garaže i nekoliko spremišta , u prizemlju od dnevnog boravka , kuhinje , blagovaonice , spavaće sobe , kupaonice i velike terase....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 365.000 €, 240,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo kuću dvojnu kuću s dva zasebna stana i dodatnom samostojećom prizemnicom na prostranoj okućnici u okolici Vinkurana na udaljenost 1200 metara od mora i blizine svih potrebnih sadržaja za život. Nekretnina ukupne površine 120 m2 podjeljena je na dvije stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se višeapartmanski objekat površine 500 m², idealan za investiranje u turizam ili kao stambeni kompleks. Ovaj objekat sastoji se od velikog stana od 130 m² koji obuhvata prostrani dnevni boravak, modernu kuhinju sa blagovaonom, kupatilo, toalet, kao i radnu sobu ili recepciju.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Pješčane Uvale prodaje se potpuno opremljena kuća s tri apartmana, ukupne površine 100 m². Smještena na svega nekoliko minuta hoda od plaže, ova nekretnina pruža idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i investicijskog potencijala. Kuća je raspoređena na dvije etaže.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 500,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izvanredna apartmanska kuća u Pješčanoj uvali. Smještena samo 300 metara od plaže, ova predivna kuća podijeljena je na pet zasebnih jedinica. Tri veća apartmana sastoje se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice i pripadajućih terasa/balkona, dok....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.660.000 €, 560,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Udaljeno samo četiri kilometra od Pule nalazi se mjesto Vinkuran. Izdvojen je iz turističke vreve, a opet tek nekoliko kilometara udaljen je od turističkog mjesta. Poznat isto tako kao malo ribarsko mjesto. Šetajući ponad Vinkuranskog zaljeva i uvale Soline provest ćete ugodan odmor....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 860.000 €, 203,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, okolica U jednom od najpoželjnijih mjesta u neposrednoj blizini Pule, prodaje se iznimno zanimljiva nekretnina koja objedinjuje privatnost, funkcionalnost i investicijski potencijal na lokaciji koju tržište konstantno traži. Smještena u mirnoj ulici, svega oko 800 metara....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 620.000 €, 340,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća smještena u Pješćanoj uvali, u drugom redu od mora, na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli. Nekretnina predstavlja izniman potencijal za ugodan obiteljski život, ali i za turistički najam. Tlocrtna površina kuće iznosi 170 m², dok je površina građevinske parcele....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.100.000 €, 470,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivna, osunčana i funkcionalna apartmanska kuća u Pješčanoj Uvali, smještena u mirnoj sporednoj ulici svega 200 metara od mora i šetnice Kuća se prostire na dva kata, prizemlje i prvi kat, i koncipirana je kao pet zasebnih stambenih jedinica, savršeno raspoređenih....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 420.000 €, 119,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 639.000 €, 237,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U prestižnoj Pješčanoj Uvali, jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, smjestila se ova katnica. Udaljena 300 metara od pješčane plaže i 500 metara od marine, pruža idealan ambijent za odmor ili stalni boravak.Kuća od 237 m2 prostire se na parceli od 517 m2. Sastoji se od prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.500.000 €, 500,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se višeapartmanski objekat površine 500 m2. Sastoji se od : - Veliki stan od 130 m², koji uključuje prostrani dnevni boravak, modernu kuhinju s blagovaonom, kupatilo, toalet te radnu sobu / recepciju, savršenu za poslovnu ili stambenu namjenu. - Na prvom katu smješteni su....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 648.000 €, 300,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je velika obiteljska kuća na odličnoj i vrlo popularnoj lokaciji pulskog predgrađa. Kuća se sastoji od 3 etaže, prizemlje,1. kat i 2. kat. U prizemlju se nalazi jedan apartman koji se iznajmljuje sezonski te garaža i podrum. Veliki dvoetažni stan se proteže preko 1. i 2.....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 635.000 €, 237,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pješčana Uvala - Kuća s bazenom i apartmanom pored kuće (za stanovanje ili kao investicija za iznajmljivanje); pogled more, 300 m do plaže, restorana, beach barova i drugih sadržaja. Kuća se prostire na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze kuhinja i blagovaonica, ostava, prostrani....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, 1.200.000 €, 425,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRILIKA! Na prodaju uspješan restoran s apartmanima i stanovima ? 150 m od mora, Pješčana Uvala Spoj mediteranskog šarma, luksuza i sigurnog ulaganja! Prodaje se kompletno opremljena nekretnina s poznatim restoranom, vinskim barom, konobama i više stambenih jedinica ?....

 
 
 
  Kuća, PJEŠČANA UVALA, Na upit, 398,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Obiteljska vila s pogledom na more! Na idealnoj lokaciji u traženom naselju i uz blizinu mora prodaje se prostrana obiteljska vila s prekrasnim pogledom na more! Vila pruža 398,69 m2 stambenog prostora , a zemljište iznosi 780 m2. Nekretnina je raspoređena kroz prizemlje....