- kuće DRNIŠ

  • Za upit "kuće drniš" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 1.487 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosječna cijena)
    • do 84000 eura
    • do 700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DRNIŠ, 250.000 €, 625,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kamena kuća s dva poslovna prostora u Drnišu :::. U samom centru Drniša nalazi se stara kamena kuća za adaptaciju. Sastoji se od prizemlja, 1. i 2 . kata ukupne površine oko 625m2 (3 x 197m2). U prizemlju se nalaze dva poslovna prostora. Jednim dijelom od 50m2 prostor je pod....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 160.000 €, 233,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Kamena kuća u centru Drniša :::. Dvojna, autohtonakamena kuća nalazi se u centru Drniša i sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, skladišni prostor, sanitarni čvor i garaža ukupne površine oko 107m2. Stan na prvom katu ima svoj zaseban ulaz i u njemu....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 205.000 €, 134,99 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s dva stana i velikim vrtom u centru Drniša .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće drniš'
290.000 €
250.000 €
130.000 €
  Kuća, DRNIŠ, 132.000 €, 20,00 m2 cca 6600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 2034 m², smještenog u mirnom dijelu Drniša. Zemljište pruža mogućnost izgradnje bungalova za turističku namjenu ili vile, prema vašim željama i potrebama. Zemljište se nalazi u blizini centra grada, na svega 10 minuta vožnje, u....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 790.000 €, 300,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.02.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

U srcu pitoresknog Drniša, prodaje se prostrana kamena kuća koja oduzima dah. Ova nekretnina, smještena na iznimnoj lokaciji, obuhvaća prizemlje i prvi kat te sjaji na impresivnih 1700 m2 zemljišta ? prava rijetkost u samom centru grada. Ova kuća nudi nevjerojatnu priliku za život....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 115.000 € na 105.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DRNIŠ, 105.000 €, 235,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 105.000 €
13.11.2025 - 115.000 €
25.04.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Drniš, centar nalazi se djelomično renovirana kuća u nizu ukupne korisne površine 238m2 na 3 etaže. Kuća je djelomično renovirana: novo krovište, međukatne drvene konstrukcije, betonsko stubište, vanjska fasada. Prostor je idealan za turističke namjene ( pansion ili hostel) ili za....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 130.000 €, 264,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Drniš, Otavice, samostojeća kuća površine 264m2 na parceli od 4500 m2. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rodne kuće Ivana Meštrovića i Meštrovićevog mauzoleja. Iza kuće je velika površina na kojoj je oranica i vinograd te se može oplemeniti raznim sadržajima, ovisno o namjeni kuće.....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća od 200 m2 u Drnišu (Ulica Ivana Meštrovića), izgrađena na zemljištu površine 1.350 m2.Uz kuću se nalazi garaža od 80 m2 iznad koje je ograđena terasa.Kompletno je uređena i useljiva, ima sve priključke, nalazi se na glavnoj prometnici i trenutačno je u....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 735.000 €, 300,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderno uređena kuća za odmor nalazi se na Mirlovićkom polju, na izvoru rijeke Čikole (minimalna visina stropa na 2. katu je 170 cm). S brojnih terasa i balkona pruža se prekrasan pogled na izvor i prirodne ljepote mjesta. U svibnju i listopadu, voda počinje teći iz izvora i ovom....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća za potpunu adaptaciju u centru Drniša Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša Starija kuća u srcu Drniša s približno 50 m² stambene površine, koja zahtijeva potpunu renovaciju. Ova nekretnina nudi veliki potencijal za sve koji traže projekt obnove ? bilo za vlastite potrebe....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 55.000 €, 142,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Gospodarska zgrada u Oklaju :::. U mjestu Oklaj kod Drniša na parceli od 698m2 nalazi se gospodarska zgrada površine 142m2. Objekt je prizemni pod krovom, nekad bio u funkciji skladišta. Nalazi se odmah uz cestu tako da je pristup moguć i većim vozilima (kamioni, šleperi?). Zahtjeva....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća za potpunu renovaciju u centru Drniša Starija kuća u srcu Drniša s približno 50 m stambene površine, koja zahtijeva potpunu renovaciju. Ova nekretnina nudi veliki potencijal za sve koji traže projekt obnove bilo za vlastite potrebe ili kao investiciju. Kuća se proteže na dvije....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju moderna kamena kuća Drnišu, 119 m2 površine Privatni prilaz s glavne ceste vodi od velikog parkirališta opremljenim punioncom za električne automobile. Ulaz u kuću je preko otvorenog stubišta iz privatnog dvorišta. Ulazna vrata vode u otvoreni dnevni boravak, blagovaonicu....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, DRNIŠ - Zgrada za renovaciju - 5 poslovnih prostora + dva stana od 250 m2 Prodaje se zgrada u centru grada Drniša površine 500 m2. Zgrada se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. U prizemlju zgrade nalazi se 5 poslovnih prostora. Na katu i u potkrovlju se nalaze dva prostrana....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 105.000 €, 235,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se djelomično renovirana kuća u nizu smještena u samom centru Drniša, savršena za one koji traže nekretninu s potencijalom. Kuća se proteže na tri etaže, s ukupnom korisnom površinom od 235 m2. Iako je djelomično renovirana, s novim krovištem, međukatnim drvenim konstrukcijama,....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 500.000 €, 348,61 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovno stambeni objekt u centru Drniša. Objekt se sastoji od prizemlja i 3 kata. U prizemlju površine 108,32 m2 nalazi se poslovni prostor u roh-bau izvedbi. Unutarnjim stepenicama se izlazi na etaže na kojima se nalazi po 1 stan. Na 1. katu se nalazi trosobni stan ukupne....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 205.000 €, 134,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva stana i velikim vrtom u centru Drniša U samom centru Drniša smjestila se kuća koja se sastoji od dva odvojena stana, idealna za obiteljski život ili investiciju. Stan na prvom katu ima neto korisnu površinu od 60,56 m, dok stan na drugom katu raspolaže s 74,43 m. Iako stanovima....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 155.000 €, 103,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik, Radonić, seosko imanje s kućom i gospodarskim objektima. Na imanju se nalazi obiteljska kuća površine 103,39 m², te uz nju i konoba, pušnica, svinjac i kokošinjac. ukupna površina imanja je 1500 m².Kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 105.000 €, 252,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Drniša nalazi se stambenp poslovni objekt za renovaciju na tri etaže (prizemlje i dva kata) sa oko 252m2 korisne površine. Etaže su jednakih površina od 84m2 i spojene unutarnjim stepenicama. Međukatna konstrukcija se sastoji od drvenih greda dok je stepenište betonsko.....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je luksuzna i moderno dizajnirana vila smještena u mirnom i autentičnom dalmatinskom okruženju u Pakovom Selu. Ova jedinstvena nekretnina nalazi se na impresivnom privatnom imanju od 3000 m² , okruženom maslinicima i netaknutom prirodom, što pruža potpunu privatnost, mir....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 215.000 €, 88,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novo namještena kuća u centru Drniša. Kuća sa pripadajućom terasom ima ukupno 88 m2 na tri etaže. Međukatna konstrukcija je armiranobetonska. Kompletne električne i vodovodne instalacije izvedene su prema projektu. Ugrađeno je podno centralno grijanje u cijeloj....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 430.000 €, 100,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Vikend kuća s voćnjakom i terasom ? Parčić, općina Drniš Prodaje se legalizirana vikend kuća / kuća za odmor (pogodna za turističke namjene i sl.) smještena u mjestu Parčić, u zaleđu Šibensko-kninske županije ? regiji poznatoj po prirodnim ljepotama i kulturnoj baštini.....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, Na upit, 432,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2022.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se kuća ukupne površine 432 m² na velikom zemljištu od 2200 m² u Drnišu. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, svaka etaža ima po 200 m². Kuća se nalazi na samom rubu terena i ima svoju povijesnu priču ? za vrijeme drugog svjetskog rata bila je sjedište njemačke vojske. Parking.

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, Na upit, 252,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Drniš - centar, stambeno poslovna zgrada na 3 etažetlocrtne površine 98m2, ukupno 252m2 korisne stambene površine sa 120m2 dvorišta. Zgrada je dijelom renovirana: uređena fasada, nove grede među svim etažama, nove stepenice, novi krov. Zgrada je pogodna za razne namjene: ugostiteljstvo,....

 
 
 
  Kuća, DRNIŠ, 288.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište, na prodaju, ukupne površine 9901 m2, urednog pravokutnog oblika, smješteno u srcu Dalmatinske Zagore nedaleko od nacionalnog parka Krka, pola sata vožnje od Šibenika, te sat vremena od Splita. Zemljište ima kvalitetan cestovni pristup, infrastrukturne priključke....