- kuće DOBRINJ porasla cijena

  • Za upit "kuće dobrinj porasla cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.154 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 350.000 €
26.12.2025 - 380.000 €
13.03.2026 - 350.000 €
06.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pronađite svoj raj na zemlji u prekrasnom Dobrinju! Na prodaju je očaravajuća dvojna kuća s izvanrednim pogledom na bujno zelenilo i dijelom na Jadransko more. Ova nevjerojatna nekretnina smještena je na udaljenosti od samo 3 kilometra od obale, pružajući vam savršen spoj mira i blizine....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 235.000 € na 285.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 285.000 €, 57,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 235.000 €
26.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK,ŠILO-prodajemo samostojeću kućicu od 57m2.Kuća se sastoji od: dnevne sobe,odvojene kuhinje s blagovaonom, prostrane spavaće sobe te potpuno uređene kupaonice. Unutrašnjost kuće je u potpunosti renovirana i odmah useljiva. Mijenjane su podne obloge, instalacije, stavljena....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dobrinj porasla cijena'
380.000 €
485.000 €
1.450.000 €
 
+3%

Promjena cijene sa 450.000 € na 465.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 465.000 €, 139,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 525.000 €
21.03.2026 - 450.000 €
25.03.2026 - 465.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, šire područje, prodaja samostojeće kuće površine 139 m2, s prostranom okućnicom površine 3.300 m2, na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja te pomoćnog objekta površine 23 m2. Prostrana, zelena okućnica se nalazi se u građevinskoj zoni te postoji....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 170.000 € na 180.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 180.000 €, 85,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 170.000 €
01.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi! Otok Krk- Dobrinj prodaja, dvije renovirane kamene kuće u samom centru grada. Kuće se u zemljišnim knjigama vode zasebno, ali su tokom renovacije fizički spojene u jednu cjelinu. Budući kupac ih može ponovo odvojiti, ovisi o njegovim željama. Kuća, katnosti prizemlje....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 350.000 € na 380.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
15.04.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, prodaja dvojne kuće površine 80 m2, s prostranom okućnicom površine 450 m2, na mirnoj lokaciji, 3500 m od plaže. Kuća se sastoji od prizemlja s dnevnom sobom, spavaćom sobom i kupaonicom, prvog kata s kuhinjom s blagovaonom i balkona te potkrovlja s spavaćom sobom....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 409.992 €
18.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Dobrinj, Hlapa, Samostojeća, 150m2 PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m2, Dobrinj Prodaje se vila u novogradnji u mjestu Hlapa kod Dobrinja,u blizini prekrasnog zaljeva Soline, koja će se prostirati na parceli površine 640 m2 i bit će NKP 150 m2. Sastojat će se od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!