• GoHome Professional
kuće šibenik zadnjih 7 dana što skuplje - GoHome
  • kuće šibenik zadnjih 7 dana što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik zadnjih 7 dana što skuplje

  • Za upit "kuće šibenik zadnjih 7 dana što skuplje" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 2.998 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.700.000 €, 600,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i pogledom na more u Šibeniku. Kuća od 600 m2 položena je na zemljištu od 800 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na ukupno osam apartmana iz kojih se pruža očaravajući pogled. U prizemlju se nalazi četiri apartmana: 1. Dvosobni apartman....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.200.000 €, 500,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća s bazenom i predivnim pogledom na more u Šibeniku. Kuća veličine 500 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2. Nekretnina je rasprostranjena na tri etaže koje su raspoređene na tri apartmana iz kojih se pruža pogled na more i otoke. Prvi apartman proteže se na dvije etaže . U prizemlju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik zadnjih 7 dana što skuplje'
60.000 €
895.000 €
887.400 €
  Kuća, ŠIBENIK, 975.000 €, 375,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.primosten-nekretnine.hr

Novoizgrađena obiteljska kuća s bazenom blizu Šibenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. Suteren ima korisnu površinu 119 m² te se sastoji od hodnika i stepeništa, kupaonice, ljetne kuhinje, dvije ostave, konobe i dodatnih prostorija za spremište. Nadalje, na prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 900.000 €, 150,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Nekretnina u izgradnji u prvom redu do mora u malom prekrasnom mjestu nadomak grada Šibenika. Udaljena samo nekoliko metara od mora kuća će biti izgrađena u modernom stilu opremljena najkvalitetnijim materijalima. Ukupno 150 m2 stambenog prostora raspoređeno je na tri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 880.000 €, 277,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U samom srcu stare gradske jezgre Šibenika nalazi se potpuno renovirana i uhodana kuća sa apartmanima i sobama koja predstavlja rijetku investicijsku priliku na tržištu. Objekt posluje uspješno od 2018. godine, ima uredno rješenje o kategorizaciji za 7 smještajnih jedinica te ostvaruje....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 799.900 €, 126,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća na tri etaže, tlocrtne površine 126 m², smještena na velikoj građevinskoj parceli od 1000 m² u mirnom dijelu Šibenika, predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili investiciju. Nekretnina nudi potpunu privatnost, mir i prostor, a istovremeno se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Varoš, prodaja, stara vila 340m2, potrebna adaptacija Prodaja obiteljske kuće u Varošu, prizemlje, kat i potkrovlje, te pomoćne prostorije u dvorištu, ukupno cca 340m2. Kuća je smještena na parceli od 340m2, ima prednje i stražnje dvorište i vrlo lijep unutarnji raspored.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 630.000 €, 196,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prekrasna, nova kuća prizemnica u Šibeniku, neto korisne stambene vrijednosti 196,25 m2 s okućnicom od 500 m2. Kuća je novije gradnje, jako svijetla i prostrana, idealan dom za veću obitelj. Preko ulazne terase se ulazi u ogromno predsoblje otkud se desno ide....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 490.000 €, 192,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna duplex kuća na dvije etaže nudi vam sve potrebno za ugodan život cijele godine, na ulazu imamo predsoblje iz kojeg direktno dolazite do blagovaonice, kuhinje i prostrane dnevne sobe, zahvaljujući velikim kliznim stjenkama, kuća obiluje danjim svjetlom, iz dnevne sobe i blagovaonice....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

ŠIBENIK, naselje BOGDANOVIĆI - Prodaje se nova namještena dvojna kuća s grijanim bazenom i prostranom okućnicom. U malom mjestu Bogdanovići, koje se nalazi u neposrednoj blizini Šibenika, Jadrije i Martinske, na prodaju dvojna kuća, visine prizemlja i kata, izgrađena na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Stari grad, 450.000 €, 151,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, STARI GRAD - Obnovljena kamena kuća 151 m² U samom srcu povijesne jezgre Šibenika, u mirnoj kamenoj ulici punoj mediteranskog ugođaja, smještena je ova potpuno uređena i namještena tradicionalna kamena kuća površine 151 m². Nekretnina predstavlja rijetkost na tržištu jer....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 111,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

ŽABORIĆ (okolica Šibenik) - Prodaje se moderna dvojna kuća s vrtom, na atraktivnoj lokaciji, u 3. redu do mora! Dvojni objekt se nalazi u mirnom dijelu Žaborića, svega 70 m od mora, smješten u blizini svih potrebnih sadržaja. Sastoji se od dvije etaže: prizemlje + 1. kat. Velika prednost....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 90,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna kamena kuća smještena je u samom srcu stare gradske jezgre Šibenika. Izvorno izgrađena u 16. stoljeću, nekretnina je u potpunosti obnovljena s posebnom pažnjom na očuvanje autohtonih detalja i originalnih kamenih elemenata koji joj daju poseban karakter i toplinu. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 277,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Šibenik, Žaborić - Moderna dvojna kuća "Solinea" 70m od mora. Samo 70 metara dijeli vas od kristalno čistog mora dok sjeverozapadna orijentacija donosi osvježavajuću ljetnu hladovinu i prekrasne zalaske sunca. Ova moderna dvojna kuća (duplex) u Žaboriću potpuno je završena i useljiva....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 177,80 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije nazvati 098706308 Nedovršena (roh bau) stambena kuća neto površine 177 m2, na parceli od 1601 m2 u Dubravi pokraj Šibenika. Centar Šibenika udaljen je 5 km, objekt se nalazi u mirnoj, seoskoj prigradskoj četvrti okružena prirodom i čistim zrakom. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renovirana i moderno uređena kuća u nizu smještena na odličnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega nekoliko minuta hoda od stare gradske jezgre i u neposrednoj blizini Opće bolnice. Nekretnina je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja, a prodaje se potpuno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 159.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE MANJE IMANJE U BLIZINI ŠIBENIKA ? IZUZETAN POTENCIJAL Prodaje se manje imanje smješteno u mirnom okruženju, nedaleko od grada Šibenika, svega 10 minuta vožnje do centra grada i plaža. Ukupna površina zemljišta iznosi cca 1.000 m², a na parceli se nalaze dvije postojeće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 149.000 €, 150,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, ŠIBENIK, DOLAC, 150 m2 Prodaje se dvojna kamena kuća stambene površine 150 m2 izgrađena 1920. godine. Nalazi se na parceli površine 180 m2, od kojih je kuća tlocrtne površine 65 m2. Proteže se na tri etaže koje se kaskadno spuštaju prema JZ, te svaka etaža ima svoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com