• GoHome Professional
kuće šibenik hidromasažna kada barem 260 m2 - GoHome
  • kuće šibenik hidromasažna kada barem 260 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće šibenik hidromasažna kada barem 260 m2

  • Za upit "kuće šibenik hidromasažna kada barem 260 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.165 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 1.400.000 € na 1.290.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.290.000 €, 300,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 1.400.000 €
25.02.2026 - 1.290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila jedinstvenog oblika, smještena u uvali u okolici Rogoznice. Udaljena je samo 100 metara od mora i pruža prekrasan pogled na more sa svakog kata. Vila ukupne površine 300 m² s tri sobe i četiri kupaonice dominira prostorom na zemljištu od 550 m². Pristup do vile je....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 315,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.indomio.hr

Šibenik, Martinska, prekrasna kamena vila s bazenom, vrtom i igralištem, površine 315,62 m² renovirana 2015. godine. Nalazi se na osami u zaštićenom području što garantira privatnost sada i u budućnosti.Izgrađena je na 2 etaže na parceli od 3680 m². Sastoji se od prizemlja u kojem....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.600.000 €, 280,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju, luksuzna vila smještena u mirnom dijelu grada, idealna kao spoj udobnosti, luksuza i privatnosti. Ova impresivna nekretnina nalazi se na parceli od 1294m2, dok stambena površina od otprilike 280m2 nudi vrhunski dizajn i prostranost na dvije etaže. Prizemlje vile odiše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik hidromasažna kada barem 260 m2'
1.800.000 €
1.800.000 €
950.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 260,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji jedinstvene nekretnine - ville koja se nalazi na osami, 150 m od mora u okolici grada Šibenika. Objekt se nalazi na jedinstvenoj lokaciji u zaštićenom području, na čestici površine blizu 4.000 m2. Jedinstveni spoj luksuzno opremljene nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 262,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

LOKACIJA Ova prekrasna nekretnina se nalazi u okolici grada Šibenika od kojega je udaljena svega 6 km. Nekretnina ima odličan pristup iz svih smjerova, u neposrednoj blizini je spoj na autoput, zračna luka u Splitu je udaljena 50 km, a u Zadru 75 km. Udaljena je 6 km od od mora i....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 270,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.broker.hr

Luksuzna vila građena na mirnoj lokaciji 350m od mora. Vila se nalazi u malom pitoresknom mjestu u blizini Šibenika. Smjestila se na zemljištu od 890 m2 i prostire se na dvije etaže: ? U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevni boravak otvorenog koncepta koji ima direktnu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 999.000 €, 250,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja modernih, luksuznih dvoetažnih vila s bazenom i pogledom na more. Nalazi se na mirnoj lokaciji u gradu nedaleko od Šibenika. Svaka moderna dvoetažna vila pruža prekrasan pogled na more. Projekt se sastoji od četiri dvoetažne vile, od kojih su dvije trenutno u izgradnji,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 250,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Dubrava Predivna kuća/ vila za turizam veličine 250 m2 , sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 4 spavaće sobe, svaka s svojom kupaonom, te gostinjski toalet, jacuzzi, sauna?.više na rea-nekretnine.hr Agencija " REA nekretnine" j.d.o.o. kao ovlašteni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Brodarica, 1.150.000 €, 250,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! BRODARICA, OKOLICA, NOVOGRADNJA, VILLA SA BAZENOM, 200 m od mora! U manjem turističkom mjestu, svega cca 200 m od mora posredujemo u prodaji predivne ville sa bazenom i dvorištem koja se koristi u svrhu turizma. Villa je izgrađena 2019.g. ima 250 m2 stambene površine,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 2.000.000 €, 333,00 m2 cca 6010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na brijegu, daleko od gradske vreve, prodaje se luksuzna vila s očaravajućim pogledom na more i okolne otoke. Ova vila u izgradnji, smještena samo 200 metara od plaže, savršeno spaja privatnost i udobnost, nudeći raznovrsne luksuzne sadržaje. Vila se prostire na 333 m² s okućnicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.800.000 €, 340,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna, moderno namještena vila s infinity bazenom, udaljena samo 60 metara od mora. Vila ukupne površine 340 m² s 4 spavaće sobe i 5 kupaonica smještena je na zemljištu od 600 m². U suterenu se nalaze teretana, wellness zona, praonica, kotlovnica, ostava, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 246,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Rogoznice prodaje se vila ukupne površine 246 m2 s preljevnim bazenom i pogledom na more. Vila se prostire na dvije etaže, a završetak gradnje predviđen je za srpanj 2025. godine. Nalazi se 170 metara od plaže. Prizemlje uključuje prostrani vanjski parking i garažu povezanu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 2.000.000 €, 350,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Moderna vila, smještena u Dubravi pokraj Šibenika, prostrana i osunčana, te prilagođena modernom načinu života. Ukupna stambena površina 350 m2, na parceli od 6500m2 omogućava savršenu privatnost. Iznutra i izvana pruža prekrasan pogled na netaknutu prirodu. Dodatni sadržaji: vanjski....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 350,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća s potencijalom smještenu na iznimno poželjnoj lokaciji, drugi red od mora, smještenu na iznimno poželjnoj lokaciji, drugi red od prekrasnog Jadranskog mora. Ova prostrana nekretnina pruža udobnost i raznolikost na tri razine, idealnu za turističke svrhe ili kao obiteljski dom....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.350.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 1.350.000 €, 350,00 m2 cca 3860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.500.000 €
23.03.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Žaborić, luksuzna vila, bazen, jacuzzi, sauna Luksuzna vila površine 350 m2 na parceli od 840 m2, bazen 32 m2, jacuzzi, ljetna kuhinja. Arhitektonski iznimno dobar spoj suvremene vile, uklopljene u idilično mjesto Žaborić sa poznatom pješčanom plažom, na udaljenosti od 10 km od Šibenika!....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.500.000 €, 350,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna, luksuzna kuća u Žaboriću, površine 350 m2. Na parceli od ukupno 840 m2 smjestila se kuća s podrumom, prizemljem i katom, orkužena prostranim dvorištem koji vam daje privatnost i mir. U podrumu je smještena dnevna soba, kuhinja, soba, kupaonica, vešeraj, sauna....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.750.000 €, 360,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasna, luksuzno uređena vila s bazenom, pomoćnim objektima, sportskim terenom i ogromnim terasama na izvrsnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na more. Glavna građevina - kuća ukupne je površine od 230m2, a prostire se na tri etaže. Na krovu je terasa sa jacuzzijem,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 950.000 €, 240,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderna kuća s bazenom , površine 240 m2. Posebnost ovoj kući daje mirna lokacija u prirodi kao i okućnica površine 1500 m2. Četverosobni stambeni prostor od 202 m2 ima kuhinju s blagovanicom te dnevni boravak s izlazom na prostranu natkrivenu terasu kao vašu novu oazu....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.700.000 €, 420,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.crozilla.com

Na najvišoj točki ekskluzivnog kompleksa iznad Zatona, gdje pogled bez zadrške grli Jadransko more, smjestila se rezidencija koja nadilazi sva očekivanja. Treća, najveća i najluksuznija vila u nizu, nije samo dom ona je iskustvo. Mjesto gdje arhitektura postaje odgovor na sve ono....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.400.000 €, 440,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prestižnoj i nenametljivo ekskluzivnoj lokaciji u Zatonu, na padini s koje pogled nesmetano klizi prema plavetnilu Jadranskog mora, smjestila se vila koja već na prvi pogled otkriva da pripada rangu izuzetnih. Precizno uklopljena u prirodno okruženje, moderna u formi, ali topla....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 471,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Na upit, 550,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

DALMACIJA ŠIBENIK Luksuzna vila s pogledom na more Ekskluzivno nudimo novu modernu dizajnersku vilu s pogledom na more. Vila je u cijelosti uređene i namještene, velike staklene stijenke na svakoj etaži svim njenim prostorijama pružaju konstantnu prirodnu svjetlost, prozračnost te....