- kuće šibenik što manje

  • Za upit "kuće šibenik što manje" pronađeno 1 382 nekretnina - prosječna cijena 3.082 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 495.000 €, 169,89 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Duplex s bazenom i trajnim, otvorenim pogledom Iz DUX ponude izdvajamo!!! Postoje nekretnine koje nude pogled? i postoje one koje nude sigurnost da će taj pogled dugoročno ostati neupitan. Upravo je to jedna od stvari koje ovu kuću ćine posebnom. Smještena na uzvišenoj....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 320.000 €, 170,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Lijepa, komforna obiteljska kuća :::. Samostojeća obiteljska katnica sa 170m2 stambene površine, koja je kompletno uređena i useljiva. U prizemlju se nalaze kuhinja-blagovaonica-dnevna, kupaonica, ostava i lijepa natkrivena terasa 22m2, a na katu je smješteno 5 soba, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju Kuća u Špradićima kod Grebaštice s pet stanova i pogledom na more ukupne površine 170m2. Kuća se nalazi na okućnici površine 340m2, a sastoji se od ulaznog dijela u kojem se nalazi spremište i stepenište koje vodi ka odvojenim stanovima. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 410.000 €, 170,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je jedinstvena kamena kuća s bazenom i jacuzzijem smještena na otoku Hvaru, ukupne površine 170 m2 na zemljištu od 200 m2. Idealna je za sve koji traže autentičan, ali udoban životni prostor ispunjen šarmom Dalmacije. Ova nekretnina posebnog karaktera ističe se originalnim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 360.000 €, 170,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Šibeniku se prodaje jedinstveni stan od 170 m² s dvorištem od 35 m² u srcu grada. Nalazi se u jednoj od srednjovjekovnih palača u povijesnoj jezgri grada Šibenika, samo 100 metara od mora. S obzirom na veličinu stana, prostranost prostorija i dvorište koje pripada stanu, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 598.000 €, 171,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju luksuzna kuća, novogradnja sa bazenom, lokacija okolica Šibenika. Ukupna bruto površina kuće iznosi 171,20m2. na parceli od 507 m2, sa lijepo uređenom okućnicom i bazenom dimenzija 4 x 7m. Natkriveno parkirno mjesto za vozilo dimenzija 25m2. Oznaka kuće K3. OSNOVNE KARAKTERISTIKE....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 795.000 €, 171,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderna vila s bazenom i pogledom na more 150 m od plaže U mirnom i sunčanom naselju Jasenovo, svega 150 metara od mora, smjestila se ova predivna moderna obiteljska kuća s bazenom, idealna za one koji traže spoj udobnosti, elegancije i života uz obalu. Kuća se prostire na dvije etaže....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 615.000 €, 171,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.indomio.hr

Zaton- prodaje se luksuzna urbana vila s bazenom na mirnoj lokaciji. Kuća bruto površine 171,20 m (neto stambena površina 141,6m2) sastoji se od dvije etaže: prizemlje+kat. U prizemlju se nalazi ulaz, predsoblje, spavaća soba, kupaonica, open space kuhinja s blagovaonicom i dnevni....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 790.000 € na 795.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 795.000 €, 171,00 m2 cca 4650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 790.000 €
01.04.2026 - 795.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Žaborić, Jasenovo ? Luksuzna trosobna kuća 171,15 m² s panoramskim pogledom na more Žaborić je šarmantno primorsko naselje smješteno u blizini Šibenika, poznato po kristalno čistom moru, uređenim šljunčanim plažama te šetnicama koje prate prirodni krajolik. Zahvaljujući izvrsnoj prometnoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-429 (od ukupno 430)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!